Bircan Usallı Silan Dört Yapraklı Yonca

ISBN 13: 9789753316408

Dört Yapraklı Yonca

 
9789753316408: Dört Yapraklı Yonca

Onları hep çok sevdik. Çünkü onlar adlarını suya değil,zamana ve yüreklerimize yazmayı başardılar. Fatma Girik, Türkan Şoray, Filiz Akın ve Hülya Koçyiğit'ten
söz ediyorum, bildiğiniz gibi.Son kırk-kırk beş yılımıza enikonu damgasını vuran
dört ünlü ve bir o kadar önemli kadından.Yaşlanmayan, eskimeyen,hep beğeniyle alkışlanan dört ünlü kadın.Asla özgür olamadılar. Asla gerçek anlamda mutlu da olamadılar.Asla çok zengin olmadılar. Asla tatmin de olmadılar. "Keşke"leri hep oldu.
Met-cezirleri, artıları, eksileri, özlemleri, arzulan, gizli kalmış acılan,paylaşmadıkları sevinçleri... Aldatılmışlıkları birde.Ben bu söyleşileri yalnızca benim değil, 40 yıldır hepimizin yaşamında çok özel bir yere sahip bu kadınları niye sevdiğimizi anlayabilmek için yaptım.Derdim yaşam hikayeleri değil.Onları sanat adına eleştirmek hiç değil.
Yalnızca onları daha yakından tanıyabilmek.Dünyaya bakış açılarını sizlerle paylaşabilmek.Bazen dört köşesi aynı mendil gibi benzeşiyorlar. Bazen dört mevsim gibi birbirlerinden çok farklılar. Bazen küçük birer kız çocuğu,bazen de eski anakara gibiler.Yaşları yok onların. 10 yaşındalar, 20, 30, 40, 50, 150 hatta. Sahi onların sihri neydi?

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben