Ya Bir Yol Bul Ya Bir Yol Ac: Ya Da Yoldan Cekil

 
9789753162036: Ya Bir Yol Bul Ya Bir Yol Ac: Ya Da Yoldan Cekil
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Okul hayati bitince 'hayat okulu' baslar. Hayat okuluna giris bir yarisin baslangicidir. Bu yaris bir duraga varmak icin yapilmaz. Basarili insanlar icin basari, bir durak degil yolculuk seklidir. Bu yogun mucadele icerisinde amaclari olmayanlar amaclari olanlarindir.Bu kitap hayat amaclarini profesyonelce belirlemek, hayatini planlamak ve kontrol altina almak isteyenler icindir.Basarili olmak ogrenilebilir. Bana gore en buyuk ve en zekice basari, "nasil basarili olunabilecegini" ogrenmektir. Kisisel potansiyelinizi tam olarak kullanabilme yonunde, beyninizi nasil calistirmaniz gerektigini gostermek icin hazirlanan bu eserin amaci, telkin vermek degil teknik ogretmektir. Elinizdeki kitap, basari yolculugunda; yola cikmak isteyenlere, daha iyi bir yol arayanlara, cikmaz sokaga girmis olanlara, yolunu sasiranlara kilavuzluk edecek bir basari haritasidir.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Bir gün tek başına.
Hayat üzerine hayaller kurarak,
Hayatının yönünü ve yolunu ararken,
Kim olduğunu ve ne istediğini düşünürken,
"Kendime yeni bir ben lazım" dersen,
İyi bir kitap çok şeyi değiştirebilir!

"Yeni başlayanlar için başarı"yı anlatan bu kitap, Sekman'ın ilk çalışmasıdır. Hayatının yönünü ve yolunu arayanlara, çıkmaz sokağa girmiş olanlara, kim olduğunu ve ne istediğini bilmek isteyenlere kılavuzluk edecek bir başarı haritasıdır. Şu hayatta ait olduğunuz yeri bulmanız için...

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben