Hande Altayli Aska Seytan Karisir

ISBN 13: 9789751416643

Aska Seytan Karisir

 
9789751416643: Aska Seytan Karisir
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Siradan insanlar yoldan cikmaz, en masumlar gunahkâr olmaz, iyiler kotuluk yapmazdi; eger aska seytan karismasaydi... Gencligin verdigi cesaretle zor bir askin icine gozu kapali giriverir Asli. Toplum kurallarini, ahlaki, vicdani, ayibi bir kenara atarak, teyzesinin sevgilisi Omer'e kaptirir kalbini. Sevgilisinin evli olmasi bile umurunda degildir ilk baslarda. Ama kiskanclik, sorgulamalar, hayaller ve hayal kirikliklarinin ardindan careyi kacmakta bulur. Yillar sonra, artik olgun bir kadin oldugunu sandiginda, Omer tekrar cikar karsisina. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

"Yazarın çok satan romanı"

Sıradan insanlar yoldan çıkmaz, en masumlar günahkar olmaz, iyiler kötülük yapmazdı; eğer aşka şeytan karışmasaydı...

Gençliğin verdiği cesaretle zor bir aşkın içine gözü kapalı giriverir Aslı. Toplum kurallarını, ahlakı, vicdanı, ayıbı bir kenara atarak, teyzesinin sevgilisi Ömer'e kaptırır kalbini. Sevgilisinin evli olması bile umurunda değildir ilk başlarda. Ama kıskançlık, sorgulamalar, hayaller ve hayal kırıklıklarının ardından çareyi kaçmakta bulur. Yıllar sonra, artık olgun bir kadın olduğunu sandığında, Ömer tekrar çıkar karşısına.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben