Arslan Sayman Piraye'nin Bir Günü

ISBN 13: 9789750825385

Piraye'nin Bir Günü

 
9789750825385: Piraye'nin Bir Günü
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Kucuk bir kiz ile derdini anlatamayan bir esegin sicacik dostluk hikiyesi...Bazen hayatimiz birbirine cok benzeyen gunlerden ibaretmis gibi gelir. Ama aslinda farkinda oldugumuz ya da olmadigimiz bu gunleri birbirinden ayirt eden nice irili ufakli olay gecmektedir basimizdan. Kimi bizim icin onemli, kimi de baskalari icin. Arslan Sayman, Piraye adindaki kucuk kizin hayatindan bir gunu anlatiyor anlatmasina ama aslinda bu gun, Kapuska adindaki esek icin cok onemli bir gundur. Kim istemez Piraye gibi bir dostu olmasini, ayni dili konusmasalar bile, halinden derdinin anlasilmasini!Sayfa Sayisi: 36Baski Yili: 2015Dili: TurkceYayinevi: Yapi Kredi Yayinlari

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Présentation de l'éditeur:

Bazen hayatımız birbirine çok benzeyen günlerden ibaretmiş gibi gelir. Ama aslında farkında olduğumuz ya da olmadığımız bu günleri birbirinden ayırt eden nice irili ufaklı olay geçmektedir başımızdan. Kimi bizim için önemli, kimi de başkaları için.

Arslan Sayman, Piraye adındaki küçük kızın hayatından bir günü anlatıyor anlatmasına ama aslında bu gün, Kapuska adındaki eşek için çok önemli bir gündür. Kim istemez Piraye gibi bir dostu olmasını, aynı dili konuşmasalar bile, halinden derdinin anlaşılmasını!

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben