Beynin Gizli Gücleri: Yasaklanmis Bilgiler Gün Isigina Cikiyor

 
9789750148811: Beynin Gizli Gücleri: Yasaklanmis Bilgiler Gün Isigina Cikiyor
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 
Reseña del editor:

Bu kitaptan öğreneceğiniz teknikler ve bilgiler sayesinde hayatınız sonsuza dek değişecek! Koşullarınızı ve Gerçekliğinizi değiş-cek gücün içinizde olduğu düşüncesi ulaşılmaz bir şey olmaktan çıkacaktır. Bazı insanlar bunu uzun umandır kullanıyorlar. Peki ya siz daha önce bu teknikleri hiç duymadınız ya da öğrenmediniz mi? Artık sır olarak tutulan bilgilerin açıklanma zamanı!
Bu kitapta anlatılan teknikleri kolay bir şekilde aktarmak için eğlenceli bir konu seçtim. Teknikleri&#59; Baştan Çıkartma ve Cezbetme konusu üzerinden anlattım fakat bu sizi yanıltmasın, okuduğunuzda farkedeccksiniz ki bütün teknikler istediğiniz her konu ve alan için değiştirilerek kullanılabilir. Önemli olan tekniklerin temelini, barındırdıkları güçlen ve içerdiği öğeleri kavramamzdır. Bunu yaptığınızda&#59; Sağlık, İlişkiler, Para ve aklınıza gelen her konu için bu güçlü teknikleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Benim işim zihin gücüyle ilgili tüm bilgileri toplayıp bir filtreden geçirmek ve sizin saklanmış büyülü potansiyelinizi açığa çıkaracak bilgileri etkili ve kolay anlaşılır bir kitap haline getirmekti.
Bu kitap görünmez dünyayı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda hayatınızın akışı değişecektir.
Kendi kategorisinde kült olan bu kitap Dünya'da yankı uyandırmıştır. Dünya'nın bir çok ülkesinde İnsanlar, kitapla ilgili çalışma grupları kurmuş ve yöntemleri uygulayarak elde ettikleri başarıları birbirleriyle paylaşmışlardır. Günlük yaşam içinde bu tarz konular yeterli ciddiyetle ele alınmamaktadır. Bu bilgiler sadece bir hayal ürünü yo da bir televizyon gösterisi zannedilmekte ve bu nedenle insan potansiyelinin o sonsuz yapısı keş/edilememektedir. Bu kitap potansiyelinizi aktive etmeniz İçin size muhteşem bir kaynak olacaktır.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben