Seni Istemiyorum: Bu evlilik ailesini kurtaran fakat kendisini öldüren bir anlasmaydi

 
9786059821032: Seni Istemiyorum: Bu evlilik ailesini kurtaran fakat kendisini öldüren bir anlasmaydi
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Bu evlilik ailesini kurtaran fakat kendisini olduren bir anlasmaydi! Iki aile arasindaki kan davasini durdurmanin tek bir yolu vardi ve artik kimsenin bir kaybi daha kaldiramayacagi o gun karar coktan verilmisti: Sirac ve Derin ne oldugunu anlamadan, kendilerini zoraki bir evlilik arifesinde bulduklarinda itiraz etmeye bile haklari kalmamisti. Bu, mutlu bir ask evliligi degildi. Mecburiyetler tarafindan dort bir yani sarilmis, nefretle kabullendikleri hayati yasamak zorunda birakilmis bir ciftin hikâyesiydi. Her 'Seni istemiyorum!' dediklerinde daha fazla birbirine baglanan, ask ve nefret arasindaki ince cizgide bogulan iki yabanci... Aklin ve kalbin farkli isledigi,galibi olmayan bir ask hikâyesi. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

İki aile arasındaki kan davasını durdurmanın tek bir yolu vardı ve artık kimsenin bir kaybı daha kaldıramayacağı o gün karar çoktan verilmişti:Sıraç ve Derin ne olduğunu anlamadan, kendilerini zoraki bir evlilik arifesinde bulduklarında itiraz etmeye bile hakları kalmamıştı. Bu, mutlu bir aşk evliliği değildi.Mecburiyetler tarafından dört bir yanı sarılmış, nefretle kabullendikleri hayatı yaşamak zorunda bırakılmış bir çiftin hikayesiydi.Her ‘Seni istemiyorum!' dediklerinde daha fazla birbirine bağlanan, aşk ve nefret arasındaki ince çizgide boğulan iki yabancı… Aklın ve kalbin farklı işlediği,galibi olmayan bir aşk hikayesi.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben