Öykü Odabas Paluri: Ar Si Ar Ma

ISBN 13: 9786059724012

Paluri: Ar Si Ar Ma

 
9786059724012: Paluri: Ar Si Ar Ma
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Iki farkli madalyon... Iki farkli ruh... Hayatin kotu surprizleriyle karsilasmis iki genc kiz... Bir asi ruzgâr Arya ve dupduru Mahru... Kaderin bu iki korpe bedene bictigi roller vardi ve onlari saptiklari yollarda karsilayacak iki genc adam. Iki deli firtina... Yarali yurekleri sarip sarmalayacak, Karadeniz gibi iki engin siginak; Ates ve Gokdeniz. Oyku Odabas sizi soluk soluga okuyacaginiz, gercek bir masala davet ediyor. Iddia ediyoruz, dramdan mizaha giden yolda, daha evvel hic bu kadar eglenmemistiniz. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

İki farklı madalyon… İki farklı ruh… Hayatın kötü sürprizleriyle karşılaşmış iki genç kız… Bir asi rüzgar Arya ve dupduru Mahru… Kaderin bu iki körpe bedene biçtiği roller vardı ve onları saptıkları yollarda karşılayacak iki genç adam. İki deli fırtına… Yaralı yürekleri sarıp sarmalayacak, Karadeniz gibi iki engin sığınak; Ateş ve Gökdeniz. Öykü Odabaş sizi soluk soluğa okuyacağınız, gerçek bir masala davet ediyor. İddia ediyoruz, dramdan mizaha giden yolda, daha evvel hiç bu kadar eğlenmemiştiniz.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben