Bana Sevmeyi Anlat: Bana Sevmeyi Anlat Serisi 1

 
9786059011976: Bana Sevmeyi Anlat: Bana Sevmeyi Anlat Serisi 1
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

"Ruzgâr Esme'yi ogrenecek" Karanliktan cikip aydinliga kavusmanin, cehennemin buz tutup Cennetin var olusuna tanik olun... Sevgisiz bir adamin merhametsiz yuregine, ilmek ilmek askin dokunmasini kesfedin! Tutkunun nefretle savasini, intikamin aska yenilisini okuyun... Ruzgar'in tatli bir sevdayi kusanip, mutlu bir meltemle Esme'sine eslik edin. Onlarin ask sarkisini birlikte soyleyin... O hic istemese de karanligin icinde dogdu. Babasinin, kara Vicdaninin ve gecmisinin pis izlerini silmeye calisarak yasamayi secti. Basardi da... Ta ki, kader onun elinden en deger verdigi varligi alip, icinde yeserttigi son insaf kirintisini da yok edene kadar... Islemedigi bir sucun muebbet yiyen sanigi olarak, vicdansiz bir kalpte hapsedilmesine karar verildi! Acilarla sinanip, vicdanla temizlenip, askla yuceltilmesine... Esme karsisinda gordugu kopkoyu zindan gibi karagozlerin icinde kendini kaybederken, vicdani tipsiz bir kuyuya donusmus Ruzgar'in isigi olabilecek mi? Peki, ya Ruzgâr! Sevmeyi, sevilmeyi; en onemlisi de Esme'yi ogrenebilecek mi? Tutkulu bir askin hukum surdugu bu roman ellerinizi yakacak, yureklerinizi fethedecek... (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Présentation de l'éditeur:

Ve Aşk! Önce isyan edip, sonra telim olmaktır!

"Rüzgar Esme'yi öğrenecek"
Karanlıktan çıkıp aydınlığa kavuşmanın, cehennemin buz tutup
Cennetin var oluşuna tanık olun.
Sevgisiz bir adamın merhametsiz yüreğine, ilmek ilmek aşkın dokunmasını keşfedin! Tutkunun nefretle savaşını, intikamın aşka yenilişini okuyun.
Rüzgar'ın tatlı bir sevdayı kuşanıp, mutlu bir meltemle Esme'sine eşlik edin. Onların aşk şarkısını birlikte söyleyin.
O hiç istemese de karanlığın içinde doğdu. Babasının, kara vicdanının ve geçmişinin pis izlerini silmeye çalışarak yaşamayı seçti. Başardı da. Ta ki, kader onun elinden en değer verdiği varlığı alıp, içinde yeşerttiği son insaf kırıntısını da yok edene kadar.
İşlemediği bir suçun müebbet yiyen sanığı olarak, vicdansız bir kalpte hapsedilmesine karar verildi! Acılarla sınanıp, vicdanla temizlenip, aşkla yüceltilmesine.
Esme karşısında gördüğü kopkoyu zindan gibi karagözlerin içinde kendini kaybederken, vicdanı dipsiz bir kuyuya dönüşmüş Rüzgar'ın ışığı olabilecek mi?
Peki, ya Rüzgar! Sevmeyi, sevilmeyi; en önemlisi de Esme'yi öğrenebilecek mi?
Tutkulu bir aşkın hüküm sürdüğü bu roman ellerinizi yakacak, yüreklerinizi fethedecek...

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben

Weitere beliebte Ausgaben desselben Titels

9786051482071: Bana Sevmeyi Anlat

Vorgestellte Ausgabe

ISBN 10:  6051482075 ISBN 13:  9786051482071
Verlag: Sokak Kitaplari Yayincilik, 2014
Softcover