Yemin Bozdum Yolunda: Seninle Kurdugum Hayalleri Baskasiyla Yasayacak Kadar Güclü Degilim...

3,68 durchschnittliche Bewertung
( 37 Bewertungen bei Goodreads )
 
9786059011969: Yemin Bozdum Yolunda: Seninle Kurdugum Hayalleri Baskasiyla Yasayacak Kadar Güclü Degilim...
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Her sey bir yanlis anlasilmayla basladi! Derin yesil gozleri, beyaz, tazecik tenine dusen gece karasi saclari ve dolgun kirmizi dudaklariyla yakici bir guzellik: Peri! Hayal dunyalarinda yasayan, peri kizlarindan degil o! Onun hayati, masal dunyalarindaki gibi hic olmadi. Zaten masallarin, ucuz ask romanlarina inanmayi birakali cok olmustu. Ta ki; gece yarisi uyku sersemi yaptigi bir hataya kadar! Sinirsiz serveti, bastan cikarici cazibesi ve pervasiz yakisikliligiyla Eymen'in bastan cikarip elde edemeyecegi bir kadin yoktu. Oyle saniyordu! Oysa Eymen, evliligin erkekleri itaatkâr bir koleye cevirdigini ve ask acisinin azap verici bir yikimla, ehlilestirici etkisini dusunerek evlenmeyi kesinlikle istemiyordu. Gecmiste yasadigi aci tecrubesi yuzunden, kapilar aska kapanmis, yuregi sirlarla ortunmustu... Artik aska yeminliydi! Bir gece zorda kalip bir otele ugradi ve uyandiginda hayatinin en buyuk yanlis anlasilmasiyla karsilasti. Boylece peri masali basladi! Tum kadinlar kendisininken, o; sadece asi ve sartlari olan bu kizi arzuluyor -Karisini!- ona sahip olabilmek icin her yolu deniyordu. Peri isyan ettikce cezbediyor, cekim alanindan cikmiyordu. Bu iki inatci âsiktan acaba hangisi galip gelecek? Once hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir omur evli kalacak! Peri ise verdigi yemini bozmayip arkasinda kalmaya calisacak...Iki Yemin, bir ask... Acaba hangisi kazanacak?.. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Seninle kurduğum hayalleri başkasıyla yaşayacak kadar güçlü değilim...

Her şey bir yanlış anlaşılmayla başladı! Derin yeşil gözleri, beyaz, tazecik tenine düşen gece karası saçları ve dolgun kırmızı dudaklarıyla yakıcı bir güzellik: Peri!

Hayal dünyalarında yaşayan, peri kızlarından değil o! Onun hayatı, masal dünyalarındaki gibi hiç olmadı. Zaten masalların, ucuz aşk romanlarına inanmayı bırakalı çok olmuştu. Ta ki; gece yarısı uyku sersemi yaptığı bir hataya kadar!

Sınırsız serveti, baştan çıkarıcı cazibesi ve pervasız yakışıklılığıyla Eymen'in baştan çıkarıp elde edemeyeceği bir kadın yoktu. Öyle sanıyordu! Oysa Eymen, evliliğin erkekleri itaatkar bir köleye çevirdiğini ve aşk acısının azap verici bir yıkımla, ehlileştirici etkisini düşünerek evlenmeyi kesinlikle istemiyordu. Geçmişte yaşadığı acı tecrübesi yüzünden, kapılar aşka kapanmış, yüreği sırlarla örtünmüştü… Artık aşka yeminliydi! Bir gece zorda kalıp bir otele uğradı ve uyandığında hayatının en büyük yanlış anlaşılmasıyla karşılaştı.

Böylece peri masalı başladı!

Tüm kadınlar kendisininken, o; sadece asi ve şartları olan bu kızı arzuluyor –Karısını!- ona sahip olabilmek için her yolu deniyordu. Peri isyan ettikçe cezbediyor, çekim alanından çıkmıyordu.

Bu iki inatçı aşıktan acaba hangisi galip gelecek? Önce hangisi pes edecek? Eymen dokunursa yanacak, bir ömür evli kalacak! Peri ise verdiği yemini bozmayıp arkasında kalmaya çalışacak…

İki Yemin, bir aşk… Acaba hangisi kazanacak?..

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben

Weitere beliebte Ausgaben desselben Titels

9786059609166: Yemin Bozdum Yolunda: Yemin Serisi - 2

Vorgestellte Ausgabe

ISBN 10:  6059609163 ISBN 13:  9786059609166
Verlag: Olimpos Yayinlari, 2016
Softcover