Kolektif HAYDARİ 1

ISBN 13: 9786058810204

HAYDARİ 1

 
9786058810204: HAYDARİ 1
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

* yogun tipsizlik nedeniyle bahtim kapali... * hadi hep beraber, birlik ve beraberligimize uzanan elleri goriim! hoppaa... * param yok ki uykumu alayim... * siradaki turkuyu tek sira halinde bekleyin! * niyetim bozuk cikti. oysa 6 ay garanisi var demistiniz. * mahallemizin kizinin profiline kim bakti ulan? * damdaki kebapci... * turk milli tarihi, alt yapidan genc osman'i yetistirmistir! * sofor bey zararin neresinden donecek var! * cicekci baci! yalnizligima bir hanimeli... * ulan ne asosyalist adamsin be... * pardon! kisla birlikte donma tehlikesi gecti mi buradan? * mehmet ali birant birinci ceyrekte hic hata yapmadi.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

O biiir kelimelerin efendisi, o biiir laf cambazı, o biiiiir duran kelimelere iki diliyle de çok iyi vuran büyük bir usta!..Haydar Işık'tan, beyninize layık, kıvamında haydariler...- Yoğun tipsizlik nedeniyle bahtım kapalı...- Hadi hep beraber, birlik ve beraberliğimize uzanan elleri göriim! Hoppaa...- Param yok ki uykumu alayım...- Sıradaki türküyü tek sıra halinde bekleyin!- Niyetim bozuk çıktı. Oysa 6 ay garanisi var demiştiniz.- Mahallemizin kızının profiline kim baktı ulan?- Damdaki kebapçı...- Türk Milli Tarihi, alt yapıdan Genç Osman'ı yetiştirmiştir!- Şöför bey zararın neresinden dönecek var!- Çiçekçi bacı! Yalnızlığıma bir hanımeli...- Ulan ne asosyalist adamsın be...- Pardon! Kışla birlikte donma tehlikesi geçti mi buradan?- Mehmet Ali Birand birinci çeyrekte hiç hata yapmadı.- Tut beni yoksa dayak yiyecem!

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben