Etnik Bölücülüge Karsi Duvar Yazilari

 
9786055622190: Etnik Bölücülüge Karsi Duvar Yazilari

Türklerin vatan sevgisi ile dolu göğüsleri, düşmanların melun ihtiraslarına karşı daima bir duvar gibi yükselecektir.
Gazi Mustafa Kemal ATAT&;Uuml&;#59;RK

Durma düşman durma, gücünü artır. Türklüğün başına hakaret yağdır. Uyuyan bir kavme bu felaket azdır, vur eski kölesi utandır onu, bırakma uyusun, uyandır onu!....
Ziya GÖKALP

Girmeden ayrımcılık bir millete düşman giremez. Toplu attıkça yürekler, onu top sindiremez. Sen ben desin efrat, aradan birliği kaldır&;#59; Milletler için kıyamet işte o zamandır. Kaç yurda veda etmedik bu uğurda? Elverdi gidenler, acıyın eldeki yurda! Mehmet Akif ERSOY

"ALLAH BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN"
Dört nala gelip uzak Asya'dan Akdeniz'e bir kısrak başı gibi uzanan bu memleket bizim. Bilekler kan içinde, dişler kene ayaklar çıplak ve ipek bir halıya benzeyen toprak, bu cehennem, bu cennet bizim. Kapansın el kapıları, bir daha açılmasın, yok edin insanın insana kulluğunu, bu davet bizim.
Nazım HİKMET

Metin Özkan Benim dostum. Dürüst, çalışkan, sevecen, korkusuz, saygı duyulacak her şeye karşı saygılı ve yetenekli... Bu kitabı okuduktan sonra, kitaplığınızın bir rafına koyarak çocuklarınıza- torunlarınıza bırakın. Onlar Türkiye'nin başına gelenleri bu kitaptan okusunlar.
Bekir COŞKUN

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben