Muhafiz: 2000 Yillik Devlet Gelenegi Muhafizin Korumasinda...

 
9786055535674: Muhafiz: 2000 Yillik Devlet Gelenegi Muhafizin Korumasinda...
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Teskilat kitabinin yazari Selman Kayabasi'dan serinin ikinci kitabi: Muhafiz Aselsan'daki gizli projede gorev yapan Elektronik Muhendisi Semih Temiz, Sakarya'daki bir arazide intihar etmis olarak bulunur. Bunun bir suikast oldugunu dusunen MIT, Affan Alkan'i suikasti cozmekle gorevlendirir. Affan Bey cinayetin izini surerken Turgut Ozal'in bir araya getirdigi ve Rumeli'de bagimsiz devletler kurmakla gorevlendirdigi gizli bir ekibin varligindan haberdar olur. Teskilat, Musluman olan ilk Turk Hakani Satuk Bugra Han, Oguz Yabgusuna isyan edip Turk boylarina Islam'i yayan Selcuk, Kudus'un fatihi Selahaddin Eyyubi, Kosova Devleti'ni kurduktan sonra hayatini kaybeden Muhsin Yazicioglu gibi pek cok ismi yetistiren gizli bir ekipten olusmaktadir. Affan Bey; Kerkuk'te baslayan, Kudus'te devam eden ve Istanbul'da, Cemberlitas'in altina gizlenmis mahzende son bulan iktidar savasinda tarihin butun tezlerini alt ust edecek bircok gercekle yuzlesecektir.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:


Aselsan'daki gizli projede görev yapan Elektronik Mühendisi Semih Temiz, Sakarya'daki bir arazide intihar etmiş olarak bulunur. Bunun bir suikast olduğunu düşünen MİT, Affan Alkan'ı suikastı çözmekle görevlendirir. Affan Bey cinayetin izini sürerken Turgut Özal'ın bir araya getirdiği ve Rumeli'de bağımsız devletler kurmakla görevlendirdiği gizli bir ekibin varlığından haberdar olur.

Teşkilat, Müslüman olan ilk Türk Hakanı Satuk Buğra Han, Oğuz Yabgusuna isyan edip Türk boylarına İslam'ı yayan Selçuk, Kudüs'ün fatihi Selahaddin Eyyubi, Kosova Devleti'ni kurduktan sonra hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu gibi pek çok ismi yetiş-n gizli bir ekipten oluşmaktadır.

Affan Bey&#59; Kerkük'te başlayan, Kudüs'te devam eden ve İstanbul'da, Çemberlitaş'ın altına gizlenmiş mahzende son bulan iktidar savaşında tarihin bütün tezlerini alt üst edecek birçok gerçekle yüzleşecektir.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben