Ask: Düzensiz Bir Duygu

 
9786055289881: Ask: Düzensiz Bir Duygu
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Ask Icin Felsefe Terapisi Ask herkesin en sevdigi konudur. Ask hakkinda yazilmis sayisiz roman bunu dogrular, ondan vazgecebilecek bir film hemen hemen yoktur; peki ya muzik ask olmadan ne yapardi? Ask bizi hicbir seyin yapamadigi kadar harekete gecirebilir, hayatimizi altust edebilir ve tum duzenimizi bozabilir. Ancak yine de askin ne oldugunu tam olarak bilemeyiz. Richard David Precht duygularin bu en duzensizine bir duzen getiriyor: Genlerimizin biyolojisinden, tutkularimizin psikolojisine, gunumuz askinin kisisel ve toplumsal sorunlarina dek. Ask macerasina bambaska bir gozle bakmamizi sagliyor! Hakkinda yazilmis sayisiz rehber kitap, adina ask dedigimiz duzensiz duyguyu tum yonleriyle aydinlatir. Bu kitaplar sayesinde askimizi nasil canli tutacagimizi, nasil atesli bir âsik olabilecegimizi ve erkeklerin neden dinlemediklerini ogrendik. Richard D. Precht son kitabiyla birlikte adeta bir medya fenomeni olup cikti. Onun, televizyon ve medyada bilim dunyasina uzak olan genis kitlelere erisen tek Alman felsefeci oldugu soylenebilir. Yazarin, Ben Kimim, Oyleyse Kac Kisiyim adi kitabinin beklenmedik basarisindan sonra bilim tarihinde ciktigi en cilgin kesif gezisinde bu kez ele aldigi konu insani harekete geciren duygularin belki de en eskisi: Ask. "Hepimizin bekledigi kitap!" Elke Heidenreich, Lesen!

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

"Hepimizin beklediği kitap!"-Elke Heidenreich-, Lesen!

Aşk İçin Felsefe Terapisi

Aşk herkesin en sevdiği konudur. Aşk hakkında yazılmış sayısız roman bunu doğrular, ondan vazgeçebilecek bir film hemen hemen yoktur&#59; peki ya müzik aşk olmadan ne yapardı? Aşk bizi hiçbir şeyin yapamadığı kadar harekete geçirebilir, hayatımızı altüst edebilir ve tüm düzenimizi bozabilir. Ancak yine de aşkın ne olduğunu tam olarak bilemeyiz.

Richard David Precht duyguların bu en düzensizine bir düzen getiriyor: Genlerimizin biyolojisinden, tutkularımızın psikolojisine, günümüz aşkının kişisel ve toplumsal sorunlarına dek. Aşk macerasına bambaşka bir gözle bakmamızı sağlıyor!

Hakkında yazılmış sayısız rehber kitap, adına aşk dediğimiz düzensiz duyguyu tüm yönleriyle aydınlatır. Bu kitaplar sayesinde aşkımızı nasıl canlı tutacağımızı, nasıl ateşli bir aşık olabileceğimizi ve erkeklerin neden dinlemediklerini öğrendik.

Richard D. Precht son kitabıyla birlikte adeta bir medya fenomeni olup çıktı. Onun, televizyon ve medyada bilim dünyasına uzak olan geniş kitlelere erişen tek Alman felsefeci olduğu söylenebilir. Yazarın, Ben Kimim, Öyleyse Kaç Kişiyim adı kitabının beklenmedik başarısından sonra bilim tarihinde çıktığı en çılgın keşif gezisinde bu kez ele aldığı konu insanı harekete geçiren duyguların belki de en eskisi: Aşk.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben