Ask Tanricasi: Tanrica Serisi 5. Kitap

4,05 durchschnittliche Bewertung
( 4.874 Bewertungen bei Goodreads )
 
9786055289096: Ask Tanricasi: Tanrica Serisi 5. Kitap
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Askin Dolu Dolu Yasandigi Sihirli Ve Seksi Bir Roman "Seksi, cekici ve eglenceli. Ask Tanricasi, bu yilin fantastik ask romani. Bu kitaba âsik olacaksiniz. Ben oldum." Susan Grant Pea Chamberlain'in yardima ihtiyaci var: Seksi itfaiyeci Griffin DeAngelo'yu etkilemek istiyorsa ayakkabilarindan kiyafetine, sacindan makyajina kadar kendini bastan yaratmasi gerekiyor. Caresiz hissettigi bir anda, farkinda olmadan cagirdigi Ask Tanricasi Venus'ten baska kim ona yol gosterici olabilir ki? Ask Tanricasi, sihrini Pea icin kullanirken kendi kalbine soz gecirebilecek mi? Hangi erkek bir tanrica tarafindan sevilmeyi istemez? Ozellikle de Ask Tanricasi tarafindan... Ama modern dunyada isler farkli olabilir. Belki Venus'un de ask konusunda bastan yaratilmaya ihtiyaci vardir. Pea Chamberlain'e yardim icin ugrasirken Ask Tanricasi'nin kalbinde de ates bacayi sarmis olmasin! "Yakici bicimde sehvetli ve kesinlikle leziz! P . C. Cast gercekten isinin ustasi." - Gena Showalter, En Karanlik Gece'nin yazari Uluslararasi coksatan Gece Evi Serisi yazari P. C. Cast sihirli ve sehvetli Tanrica Serisi ile karsimizda; eski mitleri yeniden anlatirken onlara seksi ve modern bir entrika kazandiriyor. Ozgun, yakici bicimde seksi ve kesinlikle elinizden birakamayacaksiniz.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Aşkın dolu dolu yaşandığı... Sihirli ve seksi bir roman."Seksi, çekici ve eğlenceli. Aşk Tanrıçası, bu yılın fantastik aşk romanı. Bu kitaba aşık olacaksınız. Ben oldum."-Susan Grant-Pea Chamberlain'in yardıma ihtiyacı var: Seksi itfaiyeci Griffin DeAngelo'yu etkilemek istiyorsa ayakkabılarından kıyafetine, saçından makyajına kadar kendini baştan yaratması gerekiyor. Çaresiz hissettiği bir anda, farkında olmadan çağırdığı Aşk Tanrıçası Venüs'ten başka kim ona yol gösterici olabilir ki?Aşk Tanrıçası, sihrini Pea için kullanırken kendi kalbine söz geçirebilecek mi? Hangi erkek bir tanrıça tarafından sevilmeyi istemez? Özellikle de Aşk Tanrıçası tarafından... Ama modern dünyada işler farklı olabilir. Belki Venüs'ün de aşk konusunda baştan yaratılmaya ihtiyacı vardır.Pea Chamberlain'e yardım için uğraşırken Aşk Tanrıçası'nın kalbinde de ateş bacayı sarmış olmasın!"Yakıcı biçimde şehvetli ve kesinlikle leziz! P . C. Cast gerçekten işinin ustası." -Gena Showalter-, En Karanlık Gece'nin yazarıUluslararası çoksatan Gece Evi Serisi yazarı P. C. Cast sihirli ve şehvetli Tanrıça Serisi ile karşımızda&#59; eski mitleri yeniden anlatırken onlara seksi ve modern bir entrika kazandırıyor. Özgün, yakıcı biçimde seksi ve kesinlikle elinizden bırakamayacaksınız

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben