Piyon: Gercekle basedemiyorsan, yalanlardan bir kule kur.

3,58 durchschnittliche Bewertung
( 172 Bewertungen bei Goodreads )
 
9786055134242: Piyon: Gercekle basedemiyorsan, yalanlardan bir kule kur.
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Komplo teorileri, gizli orgutler, subliminal mesajlar, zihin kontrolu gibi gizli ve karanlik konular uzerine yazdigi bloguyla Turkiye'nin en cok okunan bloggerlari arasinda yer alan, bircok konuda gozumuzu acmis, fikri merak edilen, uslubuyla saglam bir hayran kitlesi kazanmis olan Michael Sikkofield, bu dunyasini soluksuz okuyacaginiz bir romana donusturdu. Gercekle basedemiyorsan, yalanlardan bir kule kur. Petek dokuyan bir ari, ag oren bir orumcek kadar hassas calisiyorlar. Insanlarin cogu onlarin varligini ya bilmiyor ya da buna inanmak istemiyor. O kadar asagilik ve sinsiler ki, iradeleri disinda baslayan olaylari bile sahip olduklari guc sayesinde kendileri lehine cevirmeyi basariyorlar. Bu adamlar cok guclu... Fakat yenilmez degiller. "Altin fiyatlarinin cok dustugunden ve daha fazla dusmesinin mumkun olmadigindan bahsedeceksin. Insanlari altin satin almaya tesvik edeceksin." Kendimi kuvet suyunun icinde yuzen bir kil yumagi gibi hissediyordum. Gittikce gider deligine daha da yaklasiyordum sanki. Ne yapmaya calistiklarini sanirim anliyorum: Bu yuzden beni terfi ettirdiler. Beni kullanacaklar... "Tipki Tanri gibi, biz de bizi hangi yolla sevdigine onem vermeyiz Can. Bizi sevmek icin vesilenin ne oldugu onemli degildir." "Herkesin sizi sevmesini mi istiyorsunuz?" "Aksine cogu insan bizden korkmali. Dunyadaki tum gereksiz irklar ve asagilik insanlar bizden korkmali." "Zaten korkmuyorlar mi?" "Yeterince degil Can. Henuz degil..." (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

HAZIRLANIYOR

Reseña del editor:


Komplo teorileri, gizli örgütler, subliminal mesajlar, zihin kontrolü gibi gizli ve karanlık konular üzerine yazdığı bloguyla Türkiye'nin en çok okunan bloggerları arasında yer alan, birçok konuda gözümüzü açmış, fikri merak edilen, üslubuyla sağlam bir hayran kitlesi kazanmış olan Michael Sikkofield, bu dünyasını soluksuz okuyacağınız bir romana dönüştürdü.

Gerçekle Başedemiyorsan, Yalanlardan Bir Kule Kur.

Petek dokuyan bir arı, ağ ören bir örümcek kadar hassas çalışıyorlar. İnsanların çoğu onların varlığını ya bilmiyor ya da buna inanmak istemiyor. O kadar aşağılık ve sinsiler ki, iradeleri dışında başlayan olayları bile sahip oldukları güç sayesinde kendileri lehine çevirmeyi başarıyorlar.

Bu adamlar çok güçlü&hellip&#59; Fakat yenilmez değiller.

"Altın fiyatlarının çok düştüğünden ve daha fazla düşmesinin mümkün olmadığından bahsedeceksin. İnsanları altın satın almaya teşvik edeceksin."

Kendimi küvet suyunun içinde yüzen bir kıl yumağı gibi hissediyordum. Gittikçe gider deliğine daha da yaklaşıyordum sanki. Ne yapmaya çalıştıklarını sanırım anlıyorum: Bu yüzden beni terfi ettirdiler. Beni kullanacaklar&hellip&#59;

"Tıpkı Tanrı gibi, biz de bizi hangi yolla sevdiğine önem vermeyiz Can. Bizi sevmek için vesilenin ne olduğu önemli değildir."

"Herkesin sizi sevmesini mi istiyorsunuz?"

"Aksine çoğu insan bizden korkmalı. Dünyadaki tüm gereksiz ırklar ve aşağılık insanlar bizden korkmalı."

"Zaten korkmuyorlar mı?"

"Yeterince değil Can. Henüz değil&hellip&#59;"

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Versand: EUR 5,00
Von Deutschland nach USA

Versandziele, Kosten & Dauer

In den Warenkorb

Beste Suchergebnisse beim ZVAB

1.

Michael Sikkofield
Verlag: Okuyan Us Yayinlari (2013)
ISBN 10: 6055134241 ISBN 13: 9786055134242
Gebraucht Softcover Anzahl: 1
Anbieter
medimops
(Berlin, Deutschland)
Bewertung

Buchbeschreibung Okuyan Us Yayinlari, 2013. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages. Artikel-Nr. M06055134241-V

Weitere Informationen zu diesem Verkäufer | Verkäufer kontaktieren

Gebraucht kaufen
EUR 1,27
Währung umrechnen

In den Warenkorb

Versand: EUR 5,00
Von Deutschland nach USA
Versandziele, Kosten & Dauer