Beynimdeki Yabanci: Kuantum Evreninde Elektromanyetik Beyin Kontrolü

 
9786054756964: Beynimdeki Yabanci: Kuantum Evreninde Elektromanyetik Beyin Kontrolü
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Bir saniye su problemi dusunun 1,5 kg bir et yigini var, onu avuclariniz icinde tutabilirsiniz ama o, uzayin genisliginde kafa yorabilir, sonsuzlugun anlamini dusunebilir, kendi varolus anlamini dusunebilir, Tanri'nin dogasini sorgulayabilir. Insanlarin yuzlestikleri en buyuk gizem; butun bunlar nasil oluyor? "Bati, Zikri Gec Kesfetti!" Onde gelen bir norobilim adamindan cigir acan buluslar. 'TANRI, BEYNINIZI NASIL DEGISTIRIR' Atomlar muazzam bosluklarda isik hiziyla hareket eden atom alti parcaciklaridir ve bu atom alti parcaciklari madde degildir. Onlar muazzam bir bosluktaki olasilik bulutlaridirlar. Fiziksel dunyanin esas yapisi "sureksiz" dir. Sureksizlik, bir seylerin var olup yok olmasidir. Uzay-zamani simdi nerede deneyimliyorsun? Bilincinde, bilincimiz mekânsiz, sinirsizdir. Su anda zamani nerede deneyimliyorsun? Bilincinde, fakat bilincinin kendisi zamansizdir. "Bir seyi bilmekle her seyi bilebilirsin!" Iste bir seyi bilmekle her seyi bilebilecegimiz bu tek sey "bizim kendimiz, bizim bilincimizdir"! Benzer frekans araliginda bulunan noron frekanslari beynin icindeki olguyu olusturur. Bu olgu sizin hissettiginiz sizi harekete geciren, ne yapmaniz gerektigini soyleyen seydir. 'Sanirim 'Evren' olasidir ki, kendine 'Ayna' olacak bir 'Beyin' gelistirmis olabilir ki bu da, kendi 'Hakikat'ini tanimaya dair ilk adim olabilir.' Kâinat, titresim ve dalgalarin ahenginden mutesekkildir. Her sey, kendi frekans ve titresiminden olusan birer enerjiden ibarettir. DNA, titresim ve enerjidir. DNA, isigi emer ve yayar. Aura, elektrostatik bir alandir ve yeryuzunun manyetik alani birbiriyle ic icedir. Zira insan gercege degil gordugune ve duyduguna inanir. Sayet sizin kurmus oldugunuz ev ya da isyeri negatif radyasyon akim kanallarindan birisi uzerine kurulursa, o evde basiniz hastalik ve sikintidan kurtulmaz. Isyerinizde isler ters gider. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

HAZIRLANIYOR

Reseña del editor:


Bir saniye şu problemi düşünün 1,5 kg bir et yığını var, onu avuçlarınız içinde tutabilirsiniz ama o, uzayın genişliğinde kafa yorabilir, sonsuzluğun anlamını düşünebilir, kendi varoluş anlamını düşünebilir, Tanrı'nın doğasını sorgulayabilir. İnsanların yüzleştikleri en büyük gizem&#59; bütün bunlar nasıl oluyor?

"Batı, Zikri Geç Keşfetti!"
Önde gelen bir nörobilim adamından çığır açan buluşlar.

''Tanrı, Beyninizi Nasıl Değiştirir''
Atomlar muazzam boşluklarda ışık hızıyla hareket eden atom altı parçacıklarıdır ve bu atom altı parçacıkları madde değildir. Onlar muazzam bir boşluktaki olasılık bulutlarıdırlar. Fiziksel dünyanın esas yapısı "süreksiz" dir. Süreksizlik, bir şeylerin var olup yok olmasıdır.

Uzay-zamanı şimdi nerede deneyimliyorsun? Bilincinde, bilincimiz mekansız, sınırsızdır. Şu anda zamanı nerede deneyimliyorsun?
Bilincinde, fakat bilincinin kendisi zamansızdır.

"Bir şeyi bilmekle her şeyi bilebilirsin!" İşte bir şeyi bilmekle her şeyi bilebileceğimiz bu tek şey "bizim kendimiz, bizim bilincimizdir"!

Benzer frekans aralığında bulunan nöron frekansları beynin içindeki olguyu oluşturur. Bu olgu sizin hissettiğiniz sizi harekete geçiren, ne yapmanız gerektiğini söyleyen şeydir.

''Sanırım ''Evren'' olasıdır ki, kendine ''Ayna'' olacak bir ''Beyin'' geliştirmiş olabilir ki bu da, kendi ''Hakikat''ini tanımaya dair ilk adım olabilir.''

Kainat, titreşim ve dalgaların ahenginden müteşekkildir. Her şey, kendi frekans ve titreşiminden oluşan birer enerjiden ibarettir. DNA, titreşim ve enerjidir. DNA, ışığı emer ve yayar. Aura, elektrostatik bir alandır ve yeryüzünün manyetik alanı birbiriyle iç içedir.

Zira insan gerçeğe değil gördüğüne ve duyduğuna inanır.
Şayet sizin kurmuş olduğunuz ev ya da işyeri negatif radyasyon akım kanallarından birisi üzerine kurulursa, o evde başınız hastalık ve sıkıntıdan kurtulmaz. İşyerinizde işler ters gider.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:



Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben