Emanet Gelin: Adetler yerinde güzeldir - Bir Töre Hikayesi

 
9786054737437: Emanet Gelin: Adetler yerinde güzeldir - Bir Töre Hikayesi
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Istanbul'un arsiz Erkut'u, Mardin'in Barzan Aga'si... Yasadigi iki hayati da parmaginda cevirebilen Zalim Hezeroglu. Yasadigi bu iki hayat, nihayetinde basina bela olmustu. Belasi da emanet bir gelindi. Guzel, uysal, gunahkâr; Bercem Dagdelen. Kimsesiz Bercem, dugun gunu kocasinin olumuyle kayinbiraderiyle evlendirilmis ve boylece bir darbe daha almisti. Nelerle karsilasacagini bilmeyen Bercem Nasil bir hayat yasayacagindan habersizce koparilmisti dogdugu topraklardan. Hayat ona zehir olacakti. Bir gunah kecisiydi o. Emanet edildigi zalim adamin ellerinde, iskence altinda bir omur gecirecekti. Kocasinin sevdigi kadinla ayni evde nefes alabilecek miydi? Hayati darmaduman olan Barzan, bir yanda sevdigi kadin, diger yanda emanet karisiyla verecegi savastan galip cikabilecek miydi? (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

İstanbul&'un arsız Erkut&'u, Mardin&'in Barzan Ağa&'sı… Yaşadığı iki hayatı da parmağında çevirebilen Zalim Hezeroğlu. Yaşadığı bu iki hayat, nihayetinde başına bela olmuştu. Belası da emanet bir gelindi. Güzel, uysal, günahkar; Berçem Dağdelen.

Kimsesiz Berçem, düğün günü kocasının ölümüyle kayınbiraderiyle evlendirilmiş ve böylece bir darbe daha almıştı. Nelerle karşılaşacağını bilmeyen Berçem Nasıl bir hayat yaşayacağından habersizce koparılmıştı doğduğu topraklardan. Hayat ona zehir olacaktı. Bir günah keçisiydi o. Emanet edildiği zalim adamın ellerinde, işkence altında bir ömür geçirecekti.

Kocasının sevdiği kadınla aynı evde nefes alabilecek miydi? Hayatı darmaduman olan Barzan, bir yanda sevdiği kadın, diğer yanda emanet karısıyla vereceği savaştan galip çıkabilecek miydi?

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben