Verwandte Artikel zu Yaratık Öğretmen

Sam Watkins Yaratık Öğretmen

ISBN 13: 9786054729463

Yaratık Öğretmen

 
9786054729463: Yaratık Öğretmen
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Sinifta Kontrolden Cikan Bir Sey Var... ve Bu Kez Ogrenciler Degil Jake'in sinifina dunyanin en iyi ogretmeni geliyor: Bay Hyde. Sadece ufacik, minicik, Koskocamaaaan bir sorun var. Bay Hyde ne zaman uzulse yaramaz bir yaratiga donusuyor. Bu yaratigin muthis bazi yetenekleri var ama uslu durabilmek onlardan biri degil. Jake ve arkadaslari, ogretmenlerini kaybetmemek icin ekip halinde calisarak yaratigi saklamak zorundalar. Ama okul mudiresi surekli enselerinde . . . Ingiltere'de Oxford tarafindan basilan ve yayin haklari pek cok ulkeye satilan Yaratik Ogretmen, cocuklara "devasa eglence" vaat eden yepyeni bir seri. (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Sınıfta Kontrolden Çıkan Bir Şey Var...
ve Bu Kez Öğrenciler Değil!

İngiltere'de Oxford tarafından basılan ve yayın hakları pek çok ülkeye satılan Yaratık Öğretmen serisinin ikinci kitabı Yaratık Öğretmen Çıldırdı da tıpkı ilk kitap gibi çocuklara "devasa eğlence" vaat ediyor.


Jake ve sınıfı, Wilf'in Vahşi Macera Parkı'nın açılışına gidiyor. Bu çılgın park muhteşem oyunlarla dolu ama en sevdikleri öğretmenleri Bay Hyde'ın Yaratık'a dönüşmesiyle işler çığırından çıkıyor, karmaşa başlıyor!


Jake ve arkadaşları, gözden kaybolan Yaratık'ı bulup, öğretmenleri hakkındaki gerçek ortaya çıkmadan önce yeniden Bay Hyde'a dönüşmesini sağlayabilecekler mi?


Son sürat akan bir nehirde yol almak kadar heyecan verici ve takla atan timsah kadar eğlenceli bir maceraya hazır olun!

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben