Amanda Quick Metres (Mistress)

ISBN 13: 9786054377817

Metres (Mistress)

3,93 durchschnittliche Bewertung
( 7.363 Bewertungen bei Goodreads )
 
9786054377817: Metres (Mistress)
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

O, sadece metres olmayi planlamisti, ancak beyefendinin baska planlari vardi... Iphiginia Bright, halasina santaj yapildigini ogrendiginde buna bir son vermeye karar verdi. Santajcinin, oldurdugunu soyledigi gizemli Masters Kontu'nun sevgilisi rolune burunecek ve sosyeteye girip santajciyi bulacakti. Gercekten de bir gecede sosyetenin en parlak cevrelerince kabul edildi ve kisa sure sonra bu oyuna hic beklemedigi biri de dahil oldu. Bir gece aniden, sevgilisini sahiplenmek uzere isiltili balo salonundan iceri giren Masters Kontu. Adam dedikleri kadar vardi. Kibirli, zeki, cok cekici... Iphiginia elinde olmadan ona kapiliverdi. Kont bu oyunda genc kadina eslik etmeyi kabul etse de onun da bazi planlari vardi. Bu guzel, sahte sevgiliyi gercekten sevgilisi yapana dek ugrasacakti. Amanda Quick, cesitli takma adlarla kirk kadar roman yazmis ve New York Times coksatan listelerinde her daim yer almis bir yazar. Amanda Quick romanlari bugune kadar 25 milyondan fazla satti. O da pek tabii bir Artemis kadini. Londra'nin gorup gorecegi en cekici ve buyuleyici metres rolune burunen, amaci ugrunda gozu kara, guzeller guzeli bir genc kadinin bas dondurucu hikayesi... "Halasinin bir santajcinin tuzagina dustugunu ogrenen okul mudiresi Iphiginia Bright, ayni santajcinin kurbani olan Masters Kontu'nun metresi rolunu oynamaya karar verir. Basarili da olur. Ta ki oldugunu sandigi, hayallerinin erkegi Kont Marcus Valerius Cloud, bir gun balo salonuna girip planlarini ve hayatini altust edene kadar. Bu heyecan dolu, komik ve son derece duygusal hikaye diger Quick efsanelerini aratmayacak. Quick, tarihi ask romanlari sevenlere bir solukta okunacak hikayeler yazmaya devam ediyor." -Library Journal-

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

O, sadece metres olmayı planlamıştı, ancak beyefendinin başka planları vardı…
Iphiginia Bright, halasına şantaj yapıldığını öğrendiğinde buna bir son vermeye karar verdi. Şantajcının, öldürdüğünü söylediği gizemli Masters Kontu'nun sevgilisi rolüne bürünecek ve sosyeteye girip şantajcıyı bulacaktı. Gerçekten de bir gecede sosyetenin en parlak çevrelerince kabul edildi ve kısa süre sonra bu oyuna hiç beklemediği biri de dahil oldu. Bir gece aniden, sevgilisini sahiplenmek üzere ışıltılı balo salonundan içeri giren Masters Kontu. Adam dedikleri kadar vardı. Kibirli, zeki, çok çekici… Iphiginia elinde olmadan ona kapılıverdi. Kont bu oyunda genç kadına eşlik etmeyi kabul etse de onun da bazı planları vardı. Bu güzel, sahte sevgiliyi gerçekten sevgilisi yapana dek uğraşacaktı.

Amanda Quick, çeşitli takma adlarla kırk kadar roman yazmış ve New York Times çoksatan listelerinde her daim yer almış bir yazar. Amanda Quick romanları bugüne kadar 25 milyondan fazla sattı. O da pek tabii bir Artemis kadını.
Londra'nın görüp göreceği en çekici ve büyüleyici metres rolüne bürünen, amacı uğrunda gözü kara, güzeller güzeli bir genç kadının baş döndürücü hikayesi…

"Halasının bir şantajcının tuzağına düştüğünü öğrenen okul müdiresi Iphiginia Bright, aynı şantajcının kurbanı olan Masters Kontu'nun metresi rolünü oynamaya karar verir. Başarılı da olur. Ta ki öldüğünü sandığı, hayallerinin erkeği Kont Marcus Valerius Cloud, bir gün balo salonuna girip planlarını ve hayatını altüst edene kadar.

Bu heyecan dolu, komik ve son derece duygusal hikaye diğer Quick efsanelerini aratmayacak. Quick, tarihi aşk romanları sevenlere bir solukta okunacak hikayeler yazmaya devam ediyor."
- Library Journal

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben