Kösem Sultan: Dört Devrin Sultani - Hirs onun Ilhami, dik basliligi ise zaferiydi

 
9786053488378: Kösem Sultan: Dört Devrin Sultani - Hirs onun Ilhami, dik basliligi ise zaferiydi
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Hirs onun ilhami, dik basliligi ise zaferiydi... Genc yasta Osmanli'ya esir dusen Rum asilli Anastasya'nin yurek burkarak baslayan, Topkapi Sarayi'na cariye olarak alinmasiyla busbutun degisen, ardindan beklenmedik bir sona dogru suruklenen hikâyesi... 14 yasinda Topkapi Sarayi'na cariye olarak adim attiginda, genc Anastasya'nin koskoca bir imparatorlugun kaderini degistirecegini kimse bilmiyordur. Menekse rengi gozleriyle baktigi her yeri aydinlatan, buyuleyici guzelligi ve keskin zekâsiyla cevresindekileri etkisi altina alan bu kiz, donemin padisahi I. Ahmed'in gonlunu calarak kisa surede sarayin en guclu kadini haline gelen Kosem Sultan'dan baskasi degildir. Mevcut duzene karsi kendi kurallariyla oynayacak kadar curetkâr davranan Kosem Sultan, saray hayati boyunca gucunu yitirmemek icin her turlu entrikaya bulasmaktan geri durmaz. Fakat kendisini bekleyen asil tehlikenin farkinda degildir... (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Hırs onun ilhamı, dik başlılığı ise zaferiydi.

Genç yaşta Osmanlı'ya esir düşen Rum asıllı Anastasya'nın yürek burkarak başlayan, Topkapı Sarayı'na cariye olarak alınmasıyla büsbütün değişen, ardından beklenmedik bir sona doğru sürüklenen hikayesi...

14 yaşında Topkapı Sarayı'na cariye olarak adım attığında, genç Anastasya'nın koskoca bir imparatorluğun kaderini değiştireceğini kimse bilmiyordur. Menekşe rengi gözleriyle baktığı her yeri aydınlatan, büyüleyici güzelliği ve keskin zekasıyla çevresindekileri etkisi altına alan bu kız, dönemin padişahı I. Ahmed'in gönlünü çalarak kısa sürede sarayın en güçlü kadını haline gelen Kösem Sultan'dan başkası değildir. Mevcut düzene karşı kendi kurallarıyla oynayacak kadar cüretkar davranan Kösem Sultan, saray hayatı boyunca gücünü yitirmemek için her türlü entrikaya bulaşmaktan geri durmaz. Fakat kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben