Kücük Hirsiz: Bekle Bakalim Kücük Hirsiz Seninle Isim Daha Bitmedi

 
9786053487753: Kücük Hirsiz: Bekle Bakalim Kücük Hirsiz Seninle Isim Daha Bitmedi
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Bir hirsiza ne kadar guvenebilirsiniz? Prens, bir hirsizi secti ve kader onlari bir araya getirdi. Sevgi ve guven bulutlari uzerinde, tatli bir masala donustu onlarin hikâyesi. Bir gece hayallerini yazip atese attilar, cunku yanip kul olmadan gerceklesmeyecekti hicbirisi. Gozyaslari gulumsemeye donusurken onemli olan tek sey sevmekti birini. Prens ve 'kotu olan' sevilmeyi beklerken, prenses mutlu olmayi secti. Ve kucuk hirsiz calabilecegi en buyuk seyi aldi. Ailesine bakmak icin okulunu yarim birakmis, sokaklarda hirsizlik yapan bir kiz: Azra. Ailesinin saltanatiyla Prens olmak icin dogmus yakisikli bir genc: Ekin. Kotu olmak icin yasayan, iyilikler prensi: Anil. Okudukca prensesin sorusunu hissedeceksiniz: Siz caldiklarinizin farkinda misiniz? (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Bir hırsıza ne kadar güvenebilirsiniz?
Prens, bir hırsızı seçti ve kader onları bir araya getirdi. Sevgi ve güven bulutları üzerinde, tatlı bir masala dönüştü onların hikayesi. Bir gece hayallerini yazıp ateşe attılar, çünkü yanıp kül olmadan gerçekleşmeyecekti hiçbirisi. Gözyaşları gülümsemeye dönüşürken önemli olan tek şey sevmekti birini. Prens ve &'kötü olan&' sevilmeyi beklerken, prenses mutlu olmayı seçti. Ve küçük hırsız çalabileceği en büyük şeyi aldı.
Ailesine bakmak için okulunu yarım bırakmış, sokaklarda hırsızlık yapan bir kız: Azra. Ailesinin saltanatıyla Prens olmak için doğmuş yakışıklı bir genç: Ekin.
Kötü olmak için yaşayan, iyilikler prensi: Anıl. Okudukça prensesin sorusunu hissedeceksiniz:
Siz çaldıklarınızın farkında mısınız?

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben