Kirli Beyaz: Bu kitabi ciplak yazdim

 
9786053110422: Kirli Beyaz: Bu kitabi ciplak yazdim
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Bir kadin, iki adam... Ask cikmazinda intikam dolu asksiz bir catisma... Biri tutkulu digeri tehlikeli ve dengesiz iki adamin aski arasinda kalan genc bir kizin tanik oldugu skandallarla birlikte degisen hayati... Kendini calistigi medya sektorunun calkantilari icinde bulan Asli'nin eski dingin yasamina geri donmesi artik mumkun degildir. Turkiye'nin unlu ve guclu gazetecilerinden birinin ihtiras, seks ve yolsuzluklarla dolu skandallari genc ve guzel televizyoncu Asli'nin tasidigi yuklerden biri haline gelmistir. "Guzel kiz, iktidar oyununun karanlik planlarini gormezden gelemeyecegine karar verir ve kendini ask, ihtiras ve ihanetle orulu nefes kesici bir seruvenin icinde bulur." (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Bir kadın, iki adam...

Aşk çıkmazında intikam dolu aşksız bir çatışma...

Biri tutkulu diğeri tehlikeli ve dengesiz iki adamın aşkı arasında kalan genç bir kızın tanık olduğu skandallarla birlikte değişen hayatı...

Kendini çalıştığı medya sektörünün çalkantıları içinde bulan Aslı'nın eski dingin yaşamına geri dönmesi artık mümkün değildir. Türkiye'nin ünlü ve güçlü gazetecilerinden birinin ihtiras, seks ve yolsuzluklarla dolu skandalları genç ve güzel televizyoncu Aslı'nın taşıdığı yüklerden biri haline gelmiştir. "Güzel kız, iktidar oyununun karanlık planlarını görmezden gelemeyeceğine karar verir ve kendini aşk, ihtiras ve ihanetle örülü nefes kesici bir serüvenin içinde bulur."

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben