Halit Ertugrul Kendini Bulan Kadin

ISBN 13: 9786051311968

Kendini Bulan Kadin

 
9786051311968: Kendini Bulan Kadin
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Elinizdeki bu kitap, daha once Kendini Arayan Kadin adiyla sizlere sunulan eserin devamidir. Yani buyuk bir duygu yogunlugu ve ibretle okudugunuz Nilufer Hanimin oykusunun ikinci bolumu... Kendini Arayan Kadin okurlardan buyuk bir ilgi gordu. Okuyanlarin yogun talepleri sonucu da, kitabin ikinci kismi olan Aradigini Bulan Kadin'i hizmetinize sunduk.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Elinizdeki bu kitap, daha önce Kendini Arayan Kadın adıyla sizlere sunulan eserin devamıdır. Yani büyük bir duygu yoğunluğu ve ibretle okuduğunuz Nilüfer Hanımın öyküsünün ikinci bölümü... Kendini Arayan Kadın okurlardan büyük bir ilgi gördü. Okuyanların yoğun talepleri sonucu da, kitabın ikinci kısmı olan Aradığını Bulan Kadın hizmetinize sunduk. Aradığını Bulan Kadının neyi aradığını ve neyi bulduğunu bilmek için, bir duygu sağanağı olan bu kitabı da mutlaka okumalısınız. O zaman göreceksiniz ki, Aradığını Bulan Kadının bu sırlar dolu öyküsünde siz de varsınız, sizin özlemleriniz ve hayalleriniz de var. Büyüsüne kapılacağınız bu gizemli hayatın içinde siz de kendinizi bulacaksınız. Bu kitap, hayatınızın eserlerinden birisi olacak. Eğer kendinizi böylesine heyecan dolu bir hayat destanına hazır hissediyorsanız buyurun.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben