Verwandte Artikel zu OTOYOL UYKUSU

Kemal Sayar OTOYOL UYKUSU

ISBN 13: 9786051140674

OTOYOL UYKUSU

3,85 durchschnittliche Bewertung
( 47 Bewertungen bei Goodreads )
 
9786051140674: OTOYOL UYKUSU
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Kemal Sayar?dan bu defa bir oykuler demeti. Saglam bir kurgu, ironik bir dil ve hayatin girdabinda bocalayan insanlar... Ruyalar, gercekler, tasavvufi gondermeler, psikanaliz, ironinin arasindan yuzunu gosteren hikmetli sozler, ince bir duyus gucu, cocukluk yaralari, yalnizlik, kalbe donus, ask, postmodern savrulmalar esliginde yer yer fantastik oykulerle Otoyol Uykusu... Her dakika kosusturma. Bitmeyen telase. Bas donduren teknoloji. Gazeteler. Ritmik yaz sarkilari. Gece. Gunduz. Ve uzakta belli belirsiz, tenha bir yol. Tum gorduklerimiz bir ruya olmasin sakin? Bas dondurucu hiz ve ego caginda ruhumuza birden batan ignelerin bir sebebi olmali. Kemal Sayar o sebebi bilgelikle yakaliyor, sair titizligiyle isledigi kelimelerle tarif ediyor.

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Kemal Sayar'dan bu defa bir öyküler demeti. Sağlam bir kurgu, ironik bir dil ve hayatın girdabında bocalayan insanlar&hellip&#59;

Rüyalar, gerçekler, tasavvufi göndermeler, psikanaliz, ironinin arasından yüzünü gösteren hikmetli sözler, ince bir duyuş gücü, çocukluk yaraları, yalnızlık, kalbe dönüş, aşk, postmodern savrulmalar eşliğinde yer yer fantastik öykülerle Otoyol Uykusu&hellip&#59;

Her dakika koşuşturma. Bitmeyen telaşe. Baş döndüren teknoloji. Gazeteler. Ritmik yaz şarkıları. Gece. Gündüz. Ve uzakta belli belirsiz, tenha bir yol.

Tüm gördüklerimiz bir rüya olmasın sakın? Baş döndürücü hız ve ego çağında ruhumuza birden batan iğnelerin bir sebebi olmalı.

Kemal Sayar o sebebi bilgelikle yakalıyor, şair titizliğiyle işlediği kelimelerle tarif ediyor.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben

Weitere beliebte Ausgaben desselben Titels

9789752448094: Otoyol Uykusu: Yedi kapı yedi iklime açıldı. Yedi iklim yedi denize.

Vorgestellte Ausgabe

ISBN 10: 9752448097 ISBN 13: 9789752448094
Verlag: Kapi Yayinlari, 2018
Softcover

9789753552356: Otoyol Uykusu

İ..., 2018
Softcover