Nedim Gürsel Tehlikeli Sevismeler

ISBN 13: 9786050928952

Tehlikeli Sevismeler

 
9786050928952: Tehlikeli Sevismeler
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Kadin ve erkegi birbirine baglayan tenin cagrisi... Hayatima giren kadinlar aciya dayanikli ama acimasizdilar. Hem kurban hem cellattilar... "Yalnizliktan, yaslanmaktan korkarcasina, bir oncekinden daha sert, cok daha derin sevisirlerdi. Odadan hic cikmadiklari bile olurdu. Hep ic iceydiler, zaman dardi. Dar zamanda derin, tutkulu sevismelerin pencesindeydiler." Erotik ask... Arzu... Tehlikenin sinirlarinda dolasan haz... Ucuz otel odalarinda yasanan kavusmalar... Nedim Gursel Tehlikeli Sevismeler'de kadin ve erkegi birbirine baglayan tenin cagrisini anlatiyor bize. Cogu zaman tutkunun esaretinde yasanan asklarda kadin-erkek iliskisinin daha derin anlamlarina gondermeler yaparken, baskici ahlakin dayatmalarina inat cinsel tabulari da birer birer yikiyor. Tutku kadar ayriligin acisi da var bu oykulerde... Uzak cografyalarda yeseren asklarin imkânsizligi da... (Tanitim Bulteninden)

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Reseña del editor:

Kadın ve erkeği birbirine bağlayan tenin çağrısı.

Hayatıma giren kadınlar acıya dayanıklı ama acımasızdılar. Hem kurban hem cellattılar... "Yalnızlıktan, yaşlanmaktan korkarcasına, bir öncekinden daha sert, çok daha derin sevişirlerdi. Odadan hiç çıkmadıkları bile olurdu. Hep iç içeydiler, zaman dardı. Dar zamanda derin, tutkulu sevişmelerin pençesindeydiler."

Erotik aşk. Arzu. Tehlikenin sınırlarında dolaşan haz. Ucuz otel odalarında yaşanan kavuşmalar.
Nedim Gürsel Tehlikeli Sevişmeler'de kadın ve erkeği birbirine bağlayan tenin çağrısını anlatıyor bize. Çoğu zaman tutkunun esaretinde yaşanan aşklarda kadın-erkek ilişkisinin daha derin anlamlarına göndermeler yaparken, baskıcı ahlakın dayatmalarına inat cinsel tabuları da birer birer yıkıyor.

Tutku kadar ayrılığın acısı da var bu öykülerde. Uzak coğrafyalarda yeşeren aşkların imkansızlığı da.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Versand: EUR 5,00
Von Deutschland nach USA

Versandziele, Kosten & Dauer

In den Warenkorb

Beste Suchergebnisse beim ZVAB

1.

Nedim Gürsel
Verlag: Do?an Kitap (2015)
ISBN 10: 6050928959 ISBN 13: 9786050928952
Gebraucht Softcover Anzahl: 1
Anbieter
medimops
(Berlin, Deutschland)
Bewertung

Buchbeschreibung Do?an Kitap, 2015. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages. Artikel-Nr. M06050928959-V

Weitere Informationen zu diesem Verkäufer | Verkäufer kontaktieren

Gebraucht kaufen
EUR 1,28
Währung umrechnen

In den Warenkorb

Versand: EUR 5,00
Von Deutschland nach USA
Versandziele, Kosten & Dauer