Anne Ben Afrika’ya Taşınıyorum

 
9786050928136: Anne Ben Afrika’ya Taşınıyorum
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 

Ask acisi ceken bir kadinin Afrika'dan Hindistan'a uzanan eglenceli macerasi... Gitmeler, gidebilmeler; kalmalar, kalabilmeler...once sehirler bitiyor. Sonra kasabalar. Sonra hic koy gormemeye basliyoruz. Bir noktada sofor diyor ki: "Buradan sonra benzinlik yok, bizi ana kampa goturup geri dondurecek yakitimiz oldugundan emin olmaliyim." "Hicligin ortasinda" deyimine yakisir, pasli bir benzinlikte mola veriyoruz. Arabadan inip, icinde bulundugum ani hissediyorum. Iyi ki buradayim. Iyilesiyorum.Kahramanimiz Esra okumus yazmis basarili bir iskadinidir. Sevgilisi ayrilmak istedigini soylediginde perisan olur, ama yapacak pek de bir sey yoktur. Kirilan kalbini tamir etmek icin uzaklara, ta Afrika'ya gider. Gana'da onu bekleyen ucuncu dunya ulkesi hayatidir... Kovadan yapilan banyolar, yagmurda durulanmalar... Cerler copler ama ne zevkli seyahatler!.. Esra'nin yolu, kendini iyilestirmek icin savruldugu Afrika'dan gercek askin pesinde Hindistan'a uzanir... Sonrasi mi?.. Onu da soylemeyelim, surprizi kacmasin.(Tanitim Bulteninden)Sayfa Sayisi: 240Baski Yili: 2015Dili: TurkceYayinevi: Dogan Novus

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

Présentation de l'éditeur:

Aşk acısı çeken bir kadının Afrika&'dan Hindistan&'a uzanan eğlenceli macerası...
Gitmeler, gidebilmeler; kalmalar, kalabilmeler…
Önce şehirler bitiyor.
Sonra kasabalar.
Sonra hiç köy görmemeye başlıyoruz.
Bir noktada şoför diyor ki: "Buradan sonra benzinlik yok,
bizi ana kampa götürüp geri döndürecek yakıtımız olduğundan emin olmalıyım.

"Hiçliğin ortasında" deyimine yakışır, paslı bir benzinlikte mola veriyoruz. Arabadan inip, içinde bulunduğum anı hissediyorum. İyi ki buradayım. İyileşiyorum.

Kahramanımız Esra okumuş yazmış başarılı bir işkadınıdır. Sevgilisi ayrılmak istediğini söylediğinde perişan olur, ama yapacak pek de bir şey yoktur. Kırılan kalbini tamir etmek için uzaklara, ta Afrika'ya gider. Gana'da onu bekleyen üçüncü dünya ülkesi hayatıdır… Kovadan yapılan banyolar, yağmurda durulanmalar… Çerler çöpler ama ne zevkli seyahatler!.. Esra'nın yolu, kendini iyileştirmek için savrulduğu Afrika'dan gerçek aşkın peşinde Hindistan'a uzanır… Sonrası mı?.. Onu da söylemeyelim, sürprizi kaçmasın.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben