Gül Witt Atom Çocuklari (Turkish Edition)

ISBN 13: 9783738619089

Atom Çocuklari (Turkish Edition)

0 durchschnittliche Bewertung
( 0 Bewertungen bei Goodreads )
 
9783738619089: Atom Çocuklari (Turkish Edition)

SANAT HIRSIZLIĞINA VE TAKLİTCİLİĞE DAİR Maalesef birçok emek dallarında olduğu gibi özellikle de 1960'lı yıllarından bu yana bir kaç değerli sanatçının dışında yetenekleri kıt veya hiç olmayan kimseler başta edebiyat olmak üzere, güzel sanatlarda kopyacılığı, taklitçiliği, yani sanat hırsızlığını bir hastalık haline getirmiş bulunuyorlar. Bu gibi kişileri o tür davranışlarından dolay kınıyor, gelecekte sanatseverlerin çoğalmasını ve sanat hırsılığına karşı yeterli tedbirler alınmasını umut ediyorum. Gül Witt

Die Inhaltsangabe kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

About the Author:

Genç yaştan Batı'ya göç eden Gül Witt'in yüreğine edebiyat sevgisinin çekirdeği küçük yaşta düşmesine rağmen, edebiyatın da kendiliğinden büyümesi gereken bir ekin olduğuna inandığı için, taklitçilikten ve acelecilikten kaçınarak, edebiyat dünyamıza nadide bir pencere açmış bulunmaktadır. Gül Witt sadece eserleriyle Edebiyat dünyamıza yeni bir ışık katmakla kalmamış, aynı zamanda sayıları milyarlara ulaşan, asalakların, kaba kuvvetin ve özellikle de halk arasındaki sömürücülüğün önlenmesi ve günden güne tarip olan doğayı korumamız konusunda uyarı mesajları yollamaktadır.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben