Verwandte Artikel zu Kl¿n¿chna ekolog¿ya: Metodolog¿ya naukovogo napryamku

Kl¿n¿chna ekolog¿ya: Metodolog¿ya naukovogo napryamku

 
9783659908071: Kl¿n¿chna ekolog¿ya: Metodolog¿ya naukovogo napryamku
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 
Reseña del editor:

Клінічна екологія – біомедична галузь екології, діяльність якої спрямована на профілактику екопатологій і забезпечення екологічної безпеки людини. Розроблена методологія клінічної екології. На прикладі рудника в Примор'ї Росії встановлено причину патології у населення: сполуки природного фактору - миш'яку - знаходяться у питній воді. Дослідження, які проведені на Уралі, зокрема, в епіцентрі ядерного вибуху 1954 року (Тоцьке), та у м. Новотроїцьку виявили наявність важких і рідкоземельних елементів у місцях проживання населення. В генезі захворюваності населення м. Дніпродзержинська (зараз Камьян’ське, Україна) велику роль можуть грати продукти ядерного розпаду. У осіб, що проживають у центрах високого екологічного ризику, реєструються інформаційні ознакі мієлодиспластичного синдрому та онкогенонебезпечних ситуацій. Гематологічна діагностика може бути застосована як інструмент до створення системи медико-екологічних показників, які нормують екологічну безпеку людини. Монографія розрахована на екологів, лікарів, що спеціалізуються в галузі екології, санітарії і гігієни, епідеміології, гематології, онкології, педіатрії, організації охорони здоров'я.

Biografía del autor:

Приходченко Анатолій Андрійович. Доктор медичних наук, професор, Межрегіональна Академія управління персоналом (Україна, місто Камьян’ське). Коло інтересів: медична екологія, медична біотехнологія, клітинна інженерія, онкогематологія, радіоекологія. Практична діяльність: рання діагностика «мутації клітинного шляху».

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben