Pasionet erotike të shpirtit: Tregime erotike

0 durchschnittliche Bewertung
( 0 Bewertungen bei Goodreads )
 
9781497303843: Pasionet erotike të shpirtit: Tregime erotike
Alle Exemplare der Ausgabe mit dieser ISBN anzeigen:
 
 
Reseña del editor:

Dashuria që perjeton secili prej nesh ka nevojë të pamohueshme të gjendet qoftë edhe pak minuta në Eden..., e jo përgjithmonë në sketerrën e dhimbjes, për t'iu shmangur lotëve, për të harruar vuajtjet. Për të shkelmuar monotoninë, për të shtuar pasionin dhe rikthyer afshin e humbur në disa çifte, është thuajse e pashmangshme leximi i këtij krijimi erotik. Tregime shqiptare të përzgjedhura erotike për të rritur. Mos e humbisni.

„Über diesen Titel“ kann sich auf eine andere Ausgabe dieses Titels beziehen.

(Keine Angebote verfügbar)

Buch Finden:Kaufgesuch aufgeben

Sie kennen Autor und Titel des Buches und finden es trotzdem nicht auf ZVAB? Dann geben Sie einen Suchauftrag auf und wir informieren Sie automatisch, sobald das Buch verfügbar ist!

Kaufgesuch aufgeben