Suchergebnisse

 

28 Titel wurden gefunden.   Suche verfeinern   Neue Suche
Wenn nicht anders angegeben, ist in den Preisen der EU-Anbieter Mehrwertsteuer enthalten.

Such- und Sortiereinstellungen ändern.
Versandziel: Vereinigte Staaten von Amerika (USA), Versandweg: Standard, Preis in: Euro, Einträge pro Seite: 25

Bitte beachten Sie, dass die Währungsanzeige keine Auswirkung auf die Abrechnung hat.
Abgerechnet wird in der jeweiligen Landeswährung des Anbieters.
1 2 Vor
Nr. 1
NN
Merlyn; tweemaandelijks literair tijdschrift, 4 jaargangen, 24nr's (compl.) . Nov. 1962; Het pernicieuze debuut, De ideeen van F.R. Leavis, Vroman's Ballade, Mikken op Couperus. Jan. 1963; Vestdijk's objectiviteit, Puriteinen en piraten, Lucebert onder de loupe, Eindelijk alles over Menno, Willem de Verschrikkelijke. Maart 1963; Sarte voor de spiegel, Achterberg's hiervoormaals, De god Denkbaar, De vertaler als censor, Lucebert's visser van Ma Yuan. Mei 1963; Het werk van Jan Wolkers, Het sexen van een boegbeeld, Des duivels oorkussen, Vivisectie op een visser. Aug. 1963; Van het Reve's kamertoneel, Experimenteel kwartet, Kouwenaars Klein essay, Folgore da San Gimignano. Okt. 1963; Nouveaute's van Vroman, The words on the page. De heren N.&N., Max Havelaar. Nov. 1963; Vertraagde dubbele film, dal=dal, Bok, Origineel en vertaling. Jan. 1964; Herman's Het behouden huis, New Critics, Querido's Achterberg, Vogelverschrikker Ransom, Marcellus Emants. Maart 1964; Kouwenaar's Klein essay (II), Secondenwijzer en uurwerk, Het gedicht als wereld, Is 'dit dal' toch een dal, Achterbergs Rath en Doodeheefver. Mei 1964; Jan Wolkers (interview), Vroege Italiaanse gedichten, Rene Wellek, Het werk van Jacques Hamelink, Hugo Claus en Charles d'Orleans. Juli 1964; Alberts' De eilanden, Dal-Dal (III), Couperus en Engeland, De optiek van de grensganger (II), Kritiek en logica, Claus' Een geverfde ruiter. Sept. 1964; Nijhoff en Eliot, Gorters Een meisje, Calis: het absolute nulpunt, Raes' Hemel en dier. Jan. 1965; Elsschots Dwaallicht, Nescio's Dichtertje, Ter Braak en de grammatika, Van Deyssels minderwaardigheden, Bloem in Utrecht, Van Schendels Waterman, Nieuwe anti-Multatulianen. Maart 1965; Sybren Polet, De avonden, Mandarijnen op zwavelzuur, Het sadistische universum. Mei 1965; Hendrik de Vries, Hoorniks Vis, De laatste Koolhaas, Analyse en oordeel. Juli 1965; Polet en de complementariteit, Vestdijks Genadeschot, Hendrik de Vries (reprise), Hendrik de Vries (derde ronde), Autonomie. Sept. 1965; Bouten's Nacht-Stilte, Mnemosyne in de bergen, Willem Merten's levensspiegel, Auterusbelangen. Nov. 1965; Mnemosyne in de bergen II, Tobias en de dood, Analyse en oordeel III, Kafka's Amerika. Jan. 1966; Zeemorgen van Hamelink, Van der Vegt en De Vis, Achterbergs Autodroom. Maart 1966; Coenens Onpersoonlijke herinneringen, Tengnagel en de Schouwburg, Lodeizen en de sterren, Zeemorgen en Toetsing door splitsing. Mei 1966; De brieven van Van het Reve, Vestdijks Zo de ouden Zongen... (I), Het orakel van Gomperts. Juli 1966; Herman's Donkere kamer, Taalkunde en literatuur, Vestdijks Zo de ouden zongen... (II), Hooftse wendingen. Sept. 1966; Nog een meisje van Gorter, Awater, Nijhoff-Achterberg, Vromans Over de dichtkunst, Kloos in de nacht, Vera Janacopoulos, Lucebert en het program. Nov. 1966; Van Schendels Grauwe vogels, Kockyn van H.C. ten Berge, Du Perrons Land van herkomst, Nogmaals Hooft Mijn Lief.
Polak & Van Gennep, Amsterdam 1962+1963+
Paperback, 8vo. 80pp+89pp+ 80pp+83pp+83pp+71pp+80pp+84pp+80pp+76pp+80pp+1/76pp+77/160pp+161/251pp+253/320pp+321/407pp+409/502pp+ 84pp+85/139pp+ 149/242pp+243/326pp+ Bevat bijdragen van Gerrit Kouwenaar, Lucebert, Leo Vroman, Kees Fens, J.J. Overstegen, H.U. Jessurun d'Oliviera en vele anderen. (Please inquire before collecting in our bookstore)

Sprache: Holländisch

Artikel-Nr.: LSE.65103


317 weitere Einträge gefunden im
Katalog Literature (original Dutch) beim Anbieter Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank, Niederlande

Der Anbieter liefert versandkostenfrei (Standardversand) nach Vereinigte Staaten von Amerika (USA) ab einem Bestellwert von EUR 1000.00.

Bezahlung:
PayPal
Preis: EUR 75,00
Versand k.A.
Nr. 2
(BUBB KUYPER).
Haarlem, Bubb Kuyper, 1996. Geillustreerd. Paperback. 4to. 32 pp. (Goed exemplaar). Veilingcatalogus. (booknr: 43398)

[Schlagwörter: letterkunde\literature]

Artikel-Nr.: 43398


3365 weitere Einträge gefunden im
Katalog letterkunde\literature beim Anbieter Antiquariaat Hofman, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung
Preis: EUR 8,00
Versand (Standard): EUR 17,95
Gesamt: EUR 25,95
Nr. 3
Reve, Gerard.
Hilversum, Rubinstein Media/VPRO, 1991]. Acht CD's in kartonnen cassette. Op achterkant handschrift in facsimile. Speelduur circa 600 minuten. ALS NIEUW

[Schlagwörter: [ Literatuur / Eerste druk , ]]

Artikel-Nr.: #59110


7747 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat Frans Melk, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Preis: EUR 40,00
Versand (Standard): EUR 22,00
Gesamt: EUR 62,00
Nr. 4
WITTEMAN, PAUL & DICK SLOOTWEG.
Amsterdam, Uitgeverij Thomas Rap, 2007. Geillustreerd. Paperback. 8vo. 130 pp. 'Het graf gaapt, de tijd zoemt en nergens is redding. 'Zestig jaar na het verschijnen van De Avonden van Gerard Reve zijn we er nog niet over uitgepraat. Het enorme succes van de in 2006 overleden schrijver nodigt iedere keer weer uit te proberen het boek te doorgronden. De Avonden, een kleine reünie biedt de oude en nieuwe lezers van De Avonden de gelegenheid mee te genieten van de evaluatiegesprekken van de hoofdpersonen.In 1980 werden de belangrijkste figuren uit De Avonden Viktor Poort (Robert van Amerongen), Joop van Egters (Karel van het Reve) en Jaap Elderer (Lucas van der Land) voor een kleine reünie uitgenodigd door de VARA-radio. In een uitzending werden hun herinneringen en opvattingen getoetst aan die van een drietal critici, dat zich indertijd nogal scherp over De Avonden, maar vooral over Gerard Reve had uitgesproken: Garmt Stuiveling, Ben Stroman en Rico Bulthuis.Paul Witteman schreef indertijd samen met de in 1992 overleden Dick Slootweg een verslag van deze bijeenkomst, dat met een bloemlezing uit de recensies van 1947 en 1948 plus een aantal bijzondere illustraties uit die tijd in 1980 verscheen onder de titel Hoei Boei!De Avonden, een kleine reünie is een heruitgave hiervan met een terugblik van Paul Witteman op Gerard Reve. NBD|Biblion recensie: Een bijna ongewijzigde heruitgave (op een extra voorwoord, wat illustraties en een brieftranscriptie na) van "Hoei Boei!" uit 1980. Het bevat kritieken op "De Avonden" ten tijde van verschijnen, een terugblik van drie critici op hun visie van destijds, en herinneringen van een aantal mensen die als personages in de roman figureren. Dat laatste deel is het wezenlijkste. De drie oude critici volharden in hun oordeel en de geciteerde recensies van anderen zijn elders veelvuldig herdrukt. De herinneringen van o.a. broer Karel van het Reve, Lucas van der Land en Robert van Amerongen zijn verhelderend en informatief. Het is en blijft een aardig boekje. Voor nieuwe Reve-lezers en Avondenfans die 'Hoei Boei!' niet kennen is het wellicht een welkome aanvulling op hun kennis die de fascinatie voor het meesterwerk kan vergroten. (NBD|Biblion recensie, Drs. Cees van der Pluijm). (booknr: 34283)

[Schlagwörter: letterkunde\literature]

Artikel-Nr.: 34283


3365 weitere Einträge gefunden im
Katalog letterkunde\literature beim Anbieter Antiquariaat Hofman, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung
Preis: EUR 8,00
Versand (Standard): EUR 17,95
Gesamt: EUR 25,95
Nr. 5
REVE, SIMON VAN HET.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1948. Halflinnen. Zonder stofomslag. Gebonden. 8vo. 237 pp. 2e druk. (Het exemplaar verkeert in goede staat: heldere rug, dito rugtekst. Schone borden. met duidelijke goudenopdruk. De hoekjes hebben lichte beschadigingen. Het binnenwerk is uitstekend. (booknr: 28106)

[Schlagwörter: letterkunde\literature Reve\Avonden]

Artikel-Nr.: 28106


3365 weitere Einträge gefunden im
Katalog letterkunde\literature beim Anbieter Antiquariaat Hofman, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung
Preis: EUR 45,00
Versand (Standard): EUR 17,95
Gesamt: EUR 62,95
Nr. 6
Simon van het Reve
De Bezige Bij, Amsterdam, november 1947
8vo, linnen rug, platten met goudopdruk, origineel stofomslag, 237 p., eerste druk (als zodanig ook aangeduid op de colofonpagina) Stofomslag heeft enkele scheurtjes aan de rand maar verder in prima staat, boek in zeer goede staat

Artikel-Nr.: CASA11726


5181 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Casanova Books, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Nachnahme (zzgl. Nachnahme-Kosten), Per Rechnung, Andere
Preis: EUR 500,00
Versand (Standard): EUR 6,00
Gesamt: EUR 506,00
Nr. 7
Simon van het Reve
De Bezige Bij, Amsterdam, november 1947
8vo, linnen rug, platten met goedopdruk, origineel stofomslag, 237 p., eerste druk (als zodanig ook aangeduid op de colofonpagina) Stofomslag heeft stuk eruit van 2½ x 4 cm aan voorzijde links boven, verder in goede staat. Boek is prima staat

Artikel-Nr.: CASA11727


5181 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Casanova Books, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Nachnahme (zzgl. Nachnahme-Kosten), Per Rechnung, Andere
Preis: EUR 275,00
Versand (Standard): EUR 6,00
Gesamt: EUR 281,00
Nr. 8
Reve, Gerard.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Vijftigste druk. Paperback. - NIEUW. * * Deze editie bevat het complete manuscript in facsimile, losse bladen met aan tekeningen en het typoscript. Er is een inventarisatie per hoofdstuk van de verschillende varianten en notities. Met de inleiding van Marjo Eijgenraam geeft dit een zeldame blik op de ontstaansgeschiedenis van Reves meesterwerk.

[Schlagwörter: [ Literatuur / Eerste druk , ]]

Artikel-Nr.: #40154


7747 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat Frans Melk, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Preis: EUR 30,00
Versand (Standard): EUR 22,00
Gesamt: EUR 52,00
Nr. 9
Reve,G.K. van het.
Amst., De Bezige Bij, 1947. 237 blz. H.linn., met stofomslag.*Exemplaar met een in goede staat verkerende originele stofomslag. De stofomslag is zoals gebruikelijk 2 mm te groot qua hoogte en daardoor beetsje sleets langs de randen (voorral aan de bovenzijde). Ondanks een zeldzaam mooi exemplaar.

[Schlagwörter: Dutch literature Reve Nederlandse letterkunde G.K. Reve]

Artikel-Nr.: 241052


67517 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V. (Member of NVvA), Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Andere
Preis: EUR 510,00
Versand (Standard): EUR 20,15
Gesamt: EUR 530,15
Nr. 10
Reve,G.K. van het.
Amst., De Bezige Bij, 1947. 237 blz. H.linn., zonder stofomslag. - Band met waterschade.

[Schlagwörter: Dutch literature Reve Nederlandse letterkunde G.K. Reve]

Artikel-Nr.: 200903


67517 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V. (Member of NVvA), Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Andere
Preis: EUR 42,00
Versand (Standard): EUR 20,15
Gesamt: EUR 62,15
Nr. 11
Reve,G.K. van het.
Amst., 1956. 358 pag. Linn.

[Schlagwörter: Dutch literature Reve Nederlandse letterkunde G.K. Reve]

Artikel-Nr.: 131867


67517 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V. (Member of NVvA), Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Andere
Preis: EUR 72,00
Versand (Standard): EUR 20,15
Gesamt: EUR 92,15
Nr. 12
ROTENSTREICH, MIRJAM
Amsterdam Uitgeverij De Bezige Bij 1997
ISBN 9023436709

Omslag: Rudo Hartman. Inhoud: 1). Zie 'De dood van Iwan Iljitsj'. 2). Nu ik zijn ouders ken vind ik het een rot boek. 3). Narigheid op narigheid, ellende op ellende. 4). Ha! Gewonnen! Ik heb maagkanker! 5). Goddienst, wijsgeerde en troep - Geraadpleegde literatuur. Met noten. 76 pag. 1e druk Paperback/garenloos 20cmx12,5cm; 1e druk

9023436709 Net exemplaar.

[Schlagwörter: gerard reve iwan iljitsj]

Softcover, Erstausgabe

Artikel-Nr.: 018400


7834 weitere Einträge gefunden im
Katalog Algemeen - General beim Anbieter Festina Lente italiAntiquariaat, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
Per Rechnung
Preis: EUR 12,00
Versand (Standard): EUR 5,95
Gesamt: EUR 17,95
Nr. 13
REVE, Simon van het,
De Bezige Bij, Amsterdam, 1947.1st ed. 237p. Bound. Cover tiny bit warped. End papers stained. Pages yellowed. Gift intention on half title.
16041 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Scrinium Classical Antiquity, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten), Andere
Preis: EUR 65,00
Versand (Standard): EUR 25,00
Gesamt: EUR 90,00
Nr. 14
Reve, Gerard
De Bezige Bij, Amsterdam 2001
paperback. Deze unieke editie omvat een reproductie van het complete manuscript -met meerdere, verschillende versies per hoofdstuk - en het typoscript, alsook losse bladen met aantekeningen van de schrijver. Zeer goed exemplaar.. (Please inquire before collecting in our bookstore)

Sprache: Holländisch

Artikel-Nr.: LIT.84778


317 weitere Einträge gefunden im
Katalog Literature (original Dutch) beim Anbieter Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank, Niederlande

Der Anbieter liefert versandkostenfrei (Standardversand) nach Vereinigte Staaten von Amerika (USA) ab einem Bestellwert von EUR 1000.00.

Bezahlung:
PayPal
Preis: EUR 40,00
Versand k.A.
Nr. 15
Reve,G.K. van het.
Amst., 1956. 358 pag. Linn., stofomslag besch.

[Schlagwörter: Dutch literature Reve Nederlandse letterkunde G.K. Reve]

Artikel-Nr.: 192886


67517 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V. (Member of NVvA), Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Andere
Preis: EUR 30,00
Versand (Standard): EUR 20,15
Gesamt: EUR 50,15
Nr. 16
Reve, Simon van het..
Amsterdam. De Bezige Bij. 8°..
237pp. Papier gebruind. nw

[Schlagwörter: (Literatuur, Literatur, Litarature)]

Artikel-Nr.: 42193


15809 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat Ovidius, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
Per Rechnung
Preis: EUR 75,00
Versand (Standard): EUR 18,50
Gesamt: EUR 93,50
Nr. 17
GRUNBERG, ARNON.
Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 2001. Gedecoreerde borden. Gebonden. 8vo. 254 pp. (Goed exemplaar). Zelden heeft een auteur zo'n bliksemcarriere in de literatuur gemaakt als Arnon Grunberg. Bij zijn aantreden in 1994 vergeleek Jan Vrijman hem met de jonge Gerard Reve: sinds De avonden had nooit meer een debuut zo'n indruk op hem gemaakt als Blauwe maandagen. Inmiddels is Arnon Grunberg vele publicaties verder en dringt zich de vergelijking op met Willem Frederik Hermans. Ook Grunberg bedient zich van alle genres die de literatuur ten dienst staan: de roman, het korte verhaal, de poezie, het toneel, het essay; daarnaast is hij een begenadigd columnist en polemist. Amuse-gueule bundelt de verhalen die Arnon Grunberg schreef in zijn eerste schrijversjaren. Het bevat onder andere het pred-debuut De dagen van Leopold Mangelmann, het zwart-humorischtische verhaal Miele's mond en de vroegste hilarische verhalen over Grunbergs emigratie naar New York. Bij elkaar vormen ze zo'n tweehonderd bladzijden leesgenot van een verhalenverteller die zijn weerga in Nederland niet kent. NBD|Biblion recensie: 'Amuse-gueule' bevat vroege verhalen en curiosa van Arnon Grunberg uit met name de jaren 1991-1996, die naar zijn mening de tand des tijds hebben doorstaan of zodanig curieus zijn dat ze een bijdrage kunnen leveren aan de studie van zijn schrijverschap. Bevat o.a. 'Het boek Johanna' (Grunbergs officiele prozadebuut dat in 1991 in een oplage van 27 exemplaren verscheen bij Grunbergs eigen uitgeverij Kasimir), de prachtige toneel-prozatekst 'De [laatste] dagen van Leopold Mangelmann' (eerder los verschenen*), verhalen als het nog niet eerder gepubliceerde 'Harmonica' die in de marge van de roman 'Blauwe maandagen' ontstonden, een aantal verhalen (veelal uit de serie 'Brief uit Amerika') eerder verschenen in 'NRC Handelsblad', en bijdragen uit het VPRO-radioprogramma 'De Avonden'. Tezamen vormen deze vroege verhalen inderdaad een amuse-gueule (hartig voorafje) voor de hoofdgerechten ('Blauwe Maandagen', 'Figuranten', 'Fantoompijn', 'De troost van de slapstick' etc.) die daarna verschenen. Vroeg werk, dus groen en rijp door elkaar, maar heerlijk om te lezen en natuurlijk onmisbaar voor de liefhebbers en onderzoekers van Grunbergs werk. Met uitgebreide en gedetailleerde verantwoording. Kleine druk. Zie ook www.grunberg.nl. (Biblion recensie, Redactie). (booknr: 34297)

[Schlagwörter: letterkunde\literature]

Artikel-Nr.: 34297


3365 weitere Einträge gefunden im
Katalog letterkunde\literature beim Anbieter Antiquariaat Hofman, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung
Preis: EUR 8,00
Versand (Standard): EUR 17,95
Gesamt: EUR 25,95
Nr. 18[Hollandisch nach 1900]
Reve, Gerard Kornelis van het
De Bezige Bij Amsterdam 1962
Paperback pocket 128 pages; 12mo Size up to 7 3/4" tall (Duodecimo)

[Schlagwörter: LITERATURE Dutch after 1900 ;]

Artikel-Nr.: 26058


761 weitere Einträge gefunden im
Katalog LITERATUR beim Anbieter Antiquariaat Henk van der Burg, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).


Der Anbieter liefert versandkostenfrei (Standardversand) nach Vereinigte Staaten von Amerika (USA) ab einem Bestellwert von EUR 2000.00.

Bezahlung:
Per Rechnung, Andere
Preis: EUR 38,00
Versand k.A.
Nr. 19[Hollandisch nach 1900]
Reve, G.K.van het - Wennekes, Wim / Cornelissen, Igor
De Engelbewaarder Amsterdam 1981
Softcover original cover 104 pages; 8vo Size up to 9 3/4" tall (Octavo)

illustrations,

[Schlagwörter: LITERATURE Dutch after 1900 ;]

Artikel-Nr.: 8483


761 weitere Einträge gefunden im
Katalog LITERATUR beim Anbieter Antiquariaat Henk van der Burg, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).


Der Anbieter liefert versandkostenfrei (Standardversand) nach Vereinigte Staaten von Amerika (USA) ab einem Bestellwert von EUR 2000.00.

Bezahlung:
Per Rechnung, Andere
Preis: EUR 11,00
Versand k.A.
Nr. 20
Reve, Gerard
Amsterdam, De Bezige Bij, 2007. 8vo, wrps.

[Schlagwörter: NULL]

Softcover

Artikel-Nr.: 413039


1087 weitere Einträge gefunden im
Katalog Literature beim Anbieter Aleph Books, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Preis: EUR 25,00
Versand (Standard): EUR 19,95
Gesamt: EUR 44,95
Nr. 21
Reve, Gerard:
Amsterdam: De Bezige Bij,, 1989..
224 S. Taschenbuch

Buchkanten leicht berieben, sonst sehr gutes Exemplar.

Sprache: Deutsch

Artikel-Nr.: 35423


494 weitere Einträge gefunden im
Katalog Fremdsprachige Bücher beim Anbieter Antiquariat GBB GmbH, Deutschland
Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Preis: EUR 9,00
Versand (Standard): EUR 6,50
Gesamt: EUR 15,50
Nr. 22
EEDEN, ED VAN.
Amsterdam, Uitgeverij De Bezige Bij, 2001. Paperback. 8vo. 118 pp. (Mooi exemplaar). Ed van Eeden portretteert een mythische Salinger, die zich als een kluizenaar heeft teruggetrokken en sinds 1963 niets meer heeft gepubliceerd. Van Eeden boekstaaft de invloed die het werk van Salinger heeft gehad op het literaire klimaat en op de gehele westerse cultuur. Daarnaast interviewde hij Herman Brusselmans, Ronald Giphart, Herman Koch, Doeschka Meijsing en Joost Zwagerman, schrijvers voor wie Salingers werk een belangrijke inspiratiebron vormde. NBD|Biblion recensie: De Amerikaanse schrijver J.D. Salinger (1919) publiceerde slechts vier titels, samen amper 700 pagina's. Maar daaronder bevindt zich wel 'The catcher in the rye' (1951), qua impact vergelijkbaar met Reve's 'De avonden' in Nederland. Onlangs verschenen heruitgaven van de Nederlandse vertalingen van Salingers werk: 'De vanger in het graan', 'Negen verhalen', 'Franny en Zooey' en 'Heft hoog de nokbalk, timmerlieden'*. Ter gelegenheid daarvan publiceert journalist Ed van Eeden nu dit boekje, met daarin een korte biografie van de extreem publiciteitsschuwe Salinger, besprekingen van zijn werk en van de biografische schetsen die er aan hem zijn gewijd, en vijf interviews (met Herman Brusselmans, Ronald Giphart, Herman Koch, Doeschka Meijsing en Joost Zwagerman) over Salingers werk en invloed. Een vriendelijke en begeesterende inleiding. (Biblion recensie, C.C. Oliemans). (booknr: 43440)

[Schlagwörter: letterkunde\literature]

Artikel-Nr.: 43440


3365 weitere Einträge gefunden im
Katalog letterkunde\literature beim Anbieter Antiquariaat Hofman, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung
Preis: EUR 8,00
Versand (Standard): EUR 17,95
Gesamt: EUR 25,95
Nr. 23
REVE, Simon van der.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1947. 237 pp. orig.halflinnen. (band en binnenwerk wat verschoten, stofomslag ontbreekt; naam op schutblad weggeschraapt)
15809 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat Brinkman, since 1954 / member NVvA/ILAB, Niederlande
Der Anbieter weist keine Mehrwertsteuer aus (brutto = netto).

Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Preis: EUR 80,00
Versand (Standard): EUR 11,50
Gesamt: EUR 91,50
Nr. 24
Reve, Gerard.
Amsterdam, de Bezige Bij, 2001. Vijftigste druk. Deze luxe-editie is uitgevoerd in een fraaie linnen cassette in een beperkte oplage van 250 genummerde en gesigneerde exemplaren. * * Deze editie bevat het complete manuscript in facsimile, losse bladen met aan tekeningen en het typoscript. Er is een inventarisatie per hoofdstuk van de verschillende varianten en notities. Met de inleiding van Marjo Eijgenraam geeft dit een zeldame blik op de ontstaansgeschiedenis van Reves meesterwerk.

[Schlagwörter: [ Literatuur / Eerste druk , Genummerd / Numbered Gesigneerd / Signed ]]

Artikel-Nr.: #40156


7747 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat Frans Melk, Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Per Rechnung (Vorauszahlung vorbehalten)
Preis: EUR 600,00
Versand (Standard): EUR 22,00
Gesamt: EUR 622,00
Nr. 25
Reve,G.K. van het.
Amst., 1956. 358 pag.. Linn. - Twee vlekjes van plakband op schutblad.

[Schlagwörter: Dutch literature Reve Nederlandse letterkunde G.K. Reve]

Artikel-Nr.: 181560


67517 weitere Einträge gefunden im
Katalog Varia beim Anbieter Antiquariaat A. Kok & Zn. B.V. (Member of NVvA), Niederlande
Bezahlung:
PayPal, Andere
Preis: EUR 36,00
Versand (Standard): EUR 20,15
Gesamt: EUR 56,15
Artikel  1 bis  25  von insgesamt  28  Artikeln.
Anzahl der Einträge pro Seite  
1 2 Vor
Erscheinungsjahr Preis
 
Bezahlarten
alle anzeigen weniger anzeigen
   
Suchtipps anzeigen