Soft cover. Zustand: Good. No Jacket. Reprint. Ace F-281. Sci-Fi. The classic novel of finding the Lost Atlantis. Light to moderate edge and overall wear. Two small scrapes on the front cover. A good copy.
Anbieter: Books From California, Simi Valley, CA, USA
paperback. Zustand: Good. Ex-library book with stickers and/or stamps throughout.
Zustand: Good. . From the library of science fiction and fantasy writer, editor, publisher and prolific book reviewer D. Douglas Fratz. (Vintage paperbacks, science fiction, fantasy, alternate history, Atlantis).
Verlag: Voltmedia, Paderborn, 2005, 2005
Anbieter: Antiquariat Bücherparadies, Landsberg, Deutschland
404 S., geb., guter Zustand.
Verlag: Leser Vereinigung Gutenberg-Verlag, Christensen & Co., Wien Hamburg Zürich, Wien Hamburg Zürich, 1920
Anbieter: Antiquariat am Soonwald, Sponheim, Deutschland
291 S 18,7x12,8cm, OHLdr, farbiger Kopfschnitt, Gebrauchsspuren.
hft. Zustand: Very Good. ngt solkig.
ISBN 10: 3596227208 ISBN 13: 9783596227204
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
ISBN 10: 3596227208 ISBN 13: 9783596227204
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: acceptable. Ausreichend/Acceptable: Exemplar mit vollständigem Text und sämtlichen Abbildungen oder Karten. Schmutztitel oder Vorsatz können fehlen. Einband bzw. Schutzumschlag weisen unter Umständen starke Gebrauchsspuren auf. / Describes a book or dust jacket that has the complete text pages (including those with maps or plates) but may lack endpapers, half-title, etc. (which must be noted). Binding, dust jacket (if any), etc may also be worn.
ISBN 10: 3596227208 ISBN 13: 9783596227204
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: very good. Gut/Very good: Buch bzw. Schutzumschlag mit wenigen Gebrauchsspuren an Einband, Schutzumschlag oder Seiten. / Describes a book or dust jacket that does show some signs of wear on either the binding, dust jacket or pages.
EUR 24,66
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbPaperback. Zustand: Brand New. 168 pages. 9.00x6.00x0.38 inches. In Stock.
Sprache: Deutsch
ISBN 10: 3937229337 ISBN 13: 9783937229331
Anbieter: medimops, Berlin, Deutschland
Zustand: good. Befriedigend/Good: Durchschnittlich erhaltenes Buch bzw. Schutzumschlag mit Gebrauchsspuren, aber vollständigen Seiten. / Describes the average WORN book or dust jacket that has all the pages present.
Hardcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Brilantni vypraveni o nesnazich dynamickeho novinare ctyricatnika, ktery ztratil svuj mobil. Liceni retezu neprijemnosti s mobilnim kreditem, letenkou, osobnim pocitacem, pausalem za internet, platebni kartou je zabavne a osvobozujici. Cozpak jste podobne situace nezazili?
Hardcover. Zustand: Fair. Vergilbt / ausgeblichen; Abnutzung / Risse - deutlich. Hlavnim hrdinou romanu je mlady absolvent muzikologie, ktery se vzdava planu, ze se z nej stane nejlepsi soucasny skladatel, a rozhodne se stat alespon hudebnim kritikem. To, co se mu zpocatku zdalo jako vynosne a snadne zamestnani, se brzy zmeni ve vycerpavajici uprk z casopisu do casopisu, z koktejlu na koncert, od sefredaktoru, kteri maji vzdycky pravdu, ke znamym kritikum, kteri jim jen opovrhuji.
Hardcover. Zustand: Fair. Aus Bibliothek aussortiert; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Mlady American David miluje francouzskou kulturu. Vyda se z New Yorku nakladni lodi pres more, aby poznal ,zemi maliru a basniku", vylodi se v Le Havru, bloudi turistickymi zonami a sidlistem pojmenovanym po milova-nem Claudu Monetovi. V Parizi se zamiluje do pritazlive potrhle ,kralovny bohemy" Ofelie a v jeji spolecnosti nechtene pronika na televizni obrazovku a do nakladatelskeho zakulisi. V parizske kavarne Cour de Miracles se David potkava se ctyricetiletym Francouzem, ktery leta sni o New Yorku a Americe. Jejich cesty, lasky a poznani se krizi.
Hardcover. Zustand: As New. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen. Roman prinasi denik Florence, velmi uspesne starnouci zeny. Parizska podnikatelka v oblasti PR deli svuj zivot mezi velkomestsky pracovni kolotoc a vecery u ohne ve venkovskem domku, kde hycka nostalgicke sny o poetickem, pratelskem a skutecnejsim svete. Jeji rozpolcenost mezi pragmatismem a nostalgii a obavy osamele zeny, ktera se rozhodla byt silna, vystihuje centralni metafora Francouzskych drah: Florence touzi, aby cesta vlakem zustala tim, cim je v jeji detske vzpomince, a zaroven se jako odbornice na PR aktivne podili na prerodu podniku v duchu bezohledneho neoliberalniho kapitalismu. Kudy z takoveho labyrintu ven?
Hardcover. Zustand: Fair. Unterschrift / Widmung ohne Bezug; Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Brilantni vypraveni o nesnazich dynamickeho novinare ctyricatnika, ktery ztratil svuj mobil. Liceni retezu neprijemnosti s mobilnim kreditem, letenkou, osobnim pocitacem, pausalem za internet, platebni kartou je zabavne a osvobozujici. Cozpak jste podobne situace nezazili?
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Roman prinasi denik Florence, velmi uspesne starnouci zeny. Parizska podnikatelka v oblasti PR deli svuj zivot mezi velkomestsky pracovni kolotoc a vecery u ohne ve venkovskem domku, kde hycka nostalgicke sny o poetickem, pratelskem a skutecnejsim svete. Jeji rozpolcenost mezi pragmatismem a nostalgii a obavy osamele zeny, ktera se rozhodla byt silna, vystihuje centralni metafora Francouzskych drah: Florence touzi, aby cesta vlakem zustala tim, cim je v jeji detske vzpomince, a zaroven se jako odbornice na PR aktivne podili na prerodu podniku v duchu bezohledneho neoliberalniho kapitalismu. Kudy z takoveho labyrintu ven?
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Soubor novel, ktery se pohybuje mezi humorem, poezii a fikci: Dynamicky mlady vedouci pracovnik zablokovany v automatickem verejnem zachodku; vzpominka na detstvi stravene na morskem pobrezi; divadelni herec preskoleny na televizni sitkomy; dve opile zenske zenouci se stosedesatkou po dalnici; Parizan rozmlouvajici s kravou. Dobrodruzstvi prechazejici v mrzutost a soucasna promena jednajicich osob; nechtena podivnost situaci nasi doby a kazdodenni scenerie je smesna, dokud nekdy nesklouzne do zleho snu.S predmluvou Milana Kundery ,Smesna nahota veci".Za tuto sbirku novel ziskal autor v roce 1997 cenu za novelu Francouzske akademie.
Zustand: Good. Good condition. No Dust Jacket (science fiction) A copy that has been read but remains intact. May contain markings such as bookplates, stamps, limited notes and highlighting, or a few light stains. Bundled media such as CDs, DVDs, floppy disks or access codes may not be included.
hft. Zustand: Very Good.
Sprache: Deutsch
Verlag: Leser Vereinigung Gutenberg-Verlag, Christensen & Co., Wien Hamburg Zürich o.J. [, 1920
Anbieter: Occulte Buchhandlung "Inveha", Birstein, Deutschland
Leser Vereinigung Gutenberg-Verlag, Christensen & Co., Wien Hamburg Zürich o.J. [1920]. Deutsche Übersetzung von Felix Vogt. 291 S. OHLdr. mit Rückengoldprägung. Bloch 351. - Ecken berieben, sonst gutes Exemplar. Sprache : de.
Hardcover. Zustand: Fair. Beschriftungen / Markierungen bis 20 %; Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke; Farbtonanderung. Proti svetu plovoucimu v katastrofalne znecistenem vzduchu, zvanicimu o ekologii a zavalovanemu vsemoznymi zakazy, proti vlade nevychovanych deticek se hrdina knihy, ctyricatnik zamestnany na magistrate, detinsky bouri: v praci si chodi na zachod potaji vykourit cigaretu. Je pristizen petiletou holcickou a tim pro nej zacina pekelna spirala vysetrovani, vezneni a marne snahy obhajit se ucasti v apokalypticke televizni show.
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Rillen / Abschurfungen / Risse / Knicke. Cerstve zesnuly muz se ocitne v nebi a s nadeji vyhlizi svuj odchod do raje. Jeho iluze se vsak brzy rozplynou. Posmrtny prostor je rizen absurdnimi byrokratickymi a hygienickymi predpisy a nebeske autority se pri schvalovani odchodu do mist vecne blazenosti opiraji predevsim o data ulozena v nebeskem pocitaci. Soubezne na zemi se vysoko postaveny statni urednik Simon Laroche obava planovane kriminalizace pornografie, jez by mohla odhalit jeho tajne internetove eskapady. Pritom se kvuli proste vete natocene bez jeho vedomi ocita v zajeti administrativniho a medialniho silenstvi.Dalsi Duteurtruv roman plny trpke ironie poukazuje na absurditu moderniho globalizovaneho sveta, v nemz nadmerna byrokracie a technologicka kontrola prostupuji vsechny aspekty naseho zivota - vcetne toho posmrtneho.
Hardcover. Zustand: Fine. Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Mlady American David miluje francouzskou kulturu. Vyda se z New Yorku nakladni lodi pres more, aby poznal ,zemi maliru a basniku", vylodi se v Le Havru, bloudi turistickymi zonami a sidlistem pojmenovanym po milova-nem Claudu Monetovi. V Parizi se zamiluje do pritazlive potrhle ,kralovny bohemy" Ofelie a v jeji spolecnosti nechtene pronika na televizni obrazovku a do nakladatelskeho zakulisi. V parizske kavarne Cour de Miracles se David potkava se ctyricetiletym Francouzem, ktery leta sni o New Yorku a Americe. Jejich cesty, lasky a poznani se krizi.
Verlag: Gutenberg-Verlag Chrtistensen - Leser-Vereinigung Wien Hamburg Zürich, 1930
Anbieter: Abrahamschacht-Antiquariat Schmidt, Freiberg, Deutschland
8° Halbledereinband. ohne Schutzumschlag Gebrauchsspuren am Einband und Block Block sauber und fest ohne Texteinträge 292 Deutsch 450g.
Sprache: Englisch
Verlag: Hutchinson & Co., London, 1924
Anbieter: Raddon House Books, Exeter, DEVON, Vereinigtes Königreich
EUR 35,79
Anzahl: 1 verfügbar
In den WarenkorbDecorated Cloth. Zustand: Very Good. second edition 4¼ x 6¾" pp. 286 including 3 pp. publisher's adverts. Very good in decorated red cloth with gilt decoration and lettering to front board and spine. Spine faded and foxing to edges. Firmly bound with no stains, marks, or foxing to text. Inscription on ffep No dustwrapper.
Hardcover. Zustand: As New. Proti svetu plovoucimu v katastrofalne znecistenem vzduchu, zvanicimu o ekologii a zavalovanemu vsemoznymi zakazy, proti vlade nevychovanych deticek se hrdina knihy, ctyricatnik zamestnany na magistrate, detinsky bouri: v praci si chodi na zachod potaji vykourit cigaretu. Je pristizen petiletou holcickou a tim pro nej zacina pekelna spirala vysetrovani, vezneni a marne snahy obhajit se ucasti v apokalypticke televizni show.
Verlag: Atlantis, 1981
Anbieter: Abraxas-libris, Bécherel, Frankreich
Revue. In-8 (16 x 24,5 cm.), revue au dos agrafé, pages 262 à 328, quelques illustrations en noir et blanc in et hors-texte, numéro 313 de la revue Atlantis, archéologie scientifique et traditionnelle pour mars/avril 1981 ; coiffes un peu frottées, menus incidents aux plats, intérieur frais, très bon état. Livraison a domicile (La Poste) ou en Mondial Relay sur simple demande. Collectif.
Verlag: Dervy-Livres,, Paris,
Anbieter: Librairie Christian Chaboud, Bruxelles, Belgien
in-8, broché, pagination continue. Bon état. Pagination continue NB. Les commandes et questions sont traitées dans les 24h, les expéditions reprendront le 13 juin. Tous les ouvrages de notre catalogue peuvent être consultés et retirés sous quelques jours à Saint-Gilles ou Paris, 5e arr. Merci de nous contacter.
Hardcover. Zustand: Fair. Aus Bibliothek aussortiert; Leichte Kratzer / Abnutzungen / Druckstellen; Farbtonanderung. Proti svetu plovoucimu v katastrofalne znecistenem vzduchu, zvanicimu o ekologii a zavalovanemu vsemoznymi zakazy, proti vlade nevychovanych deticek se hrdina knihy, ctyricatnik zamestnany na magistrate, detinsky bouri: v praci si chodi na zachod potaji vykourit cigaretu. Je pristizen petiletou holcickou a tim pro nej zacina pekelna spirala vysetrovani, vezneni a marne snahy obhajit se ucasti v apokalypticke televizni show.